جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

خرید جدید ایثار قم از یزد آمد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خرید جدید ایثار قم از یزد آمد


تیم ایثار قم بازیکن یزدی بسکتبال با ویلچر کشورمان را برای حضور موفق در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور به خدمت گرفت.

برای فصل جدید لیگ برتر بسکتبال با ویلچر

 در شرایطی که حدود یک ماه دیگر به آغاز فصل جدید مسابقات قهرمانی باشگاه‌های برتر بسکتبال با ویلچر کشور زمان باقی مانده تیم ایثار قم در تدارک وسیع برای حضور موفق در این رقابت‌ها یک بازیکن جدید جذب کرد.

ایثار قم نسبت به فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور که با رقم خوردن نخستین قهرمانی این تیم همراه بود چند تغییر عمده در ترکیب تیم خود انجام داده و نفرات جدید را جایگزین برخی مهره‌های مطرح و نام‌دار خود کرده است.

یکی از خرید‌های جدید تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم برای لیگ جدید، علی‌اکبر ابراهیمی است که قبل از اینکه مد نظر کادر فنی تیم ایثار قم برای فصل جدید لیگ برتر باشد با این تیم حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام خواهرخوانده‌های اصفهان را تجربه کرده است.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم بعد از قهرمانی در فصل قبل مسابقات لیگ برتر کشور به دنبال نخستین موفقیت و قهرمانی خود در عرصه بین‌المللی، اردیبهشت‌ماه سال جاری در اصفهان به مصاف رقبای مطرح داخلی و خارجی رفت و در نهایت مقام سوم را به دست آورد.

در مسابقات بین‌المللی بسکتبال با ویلچر شهرهای خواهرخوانده اصفهان علی‌اکبر ابراهیمی به دعوت کادر فنی تیم ایثار قم برای این تیم به میدان رفت و همراه با دیگر بازیکنان تیم ایثار قم موفق به کسب مقام سوم این دوره از رقابت‌های بین‌المللی شد.

ابراهیمی در حالی به عنوان یکی از مهره‌های جدید تیم ایثار قم در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به میدان می‌رود که قبلا سابقه بازی در تیم مطرح کهریزک تهران دارنده چند مقام قهرمانی لیگ برتر را در کارنامه دارد.

خرید جدید تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم یعنی علی‌اکبر ابراهیمی همچنین در دیگر تیم لیگ برتری بسکتبال با ویلچر کشور یعنی شهرداری‌آمل نیز سابقه بازی دارد و در فصل 1394، حضور در سومین تیم حاضر در لیگ برتر کشور یعنی ایثار قم را تجربه خواهد کرد.

برای ایثار قم در مسابقات بین‌المللی اصفهان نفراتی همچون محمدرضا بهرامی، علی خوشرفتار، اسماعیل ابوطالبی، محمدحسین بنازادگان، محمد محمدنژاد، سعید سعادت‌پور، علی‌اکبر ابراهیمی، علی قربانی، حسن عبدی، اسماعیل فاضلی، عباس قنبری و مصطفی افشار به میدان رفتند و با این تیم سوم شدند.

این در حالی است که تیم ایثار قم در مسابقات بین‌المللی اصفهان سه بازیکن کلیدی و تاثیرگذار خود به نام‌های محمدرضا کریمی کاپیتان اسبق تیم ملی بسکتبال با ویلچر، علیرضا کمالی‌فر و حکیم منصوری را در اختیار نداشت و این بازیکنان به عنوان یار کمکی در تیم اصفهان حضور داشتند.

علی‌اکبر ابراهیمی بازیکن جدید تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم در کنار دیگر بازیکنان این تیم از آبان‌ماه سال جاری در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور به میدان خواهد رفت تا ایثار قم برای دومین قهرمانی خود در لیگ برتر ایران تلاش کند./ فارس

آدرس کوتاه :