جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

خصوصی‌سازی باشگاه صبا در حال پیگیری است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خصوصی‌سازی باشگاه صبا در حال پیگیری است


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم گفت: مذاکرات با افرادی که مایل به سرمایه‌گذاری در باشگاه صبا هستند، در حال انجام است.

رضوی خبر داد؛

سید حسن رضوی اظهار کرد: مسئولان استان طی دو سال اخیر قصد خصوصی‌سازی باشگاه صبا را داشته و دارند.

وی با بیان اینکه خصوصی‌سازی باشگاه صبا با جدیت پیگیری شده است، عنوان کرد: مذاکرات ما با افرادی که مایل به سرمایه‌گذاری در این باشگاه هستند صورت گرفته و در حال انجام است اما قاعدتا با توجه به زمان کمی که تا آغاز پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران داریم باید تا زمان خصوصی‌سازی یا همانند گذشته اداره شدن آن توسط استانداری قم از زوایای دیگری به رفع مشکلات تیم صبا نگاه کنیم چون نباید در آماده‌سازی تیم دچار مشکل شویم.

رضوی تصریح کرد: بعد از مشورتی که با سرپرست استانداری قم داشتیم و مشکلات تیم صبا را مطرح کردیم وی چارچوب‌هایی را تعیین کرد که بر اساس آن تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام دهیم تا تیم کمترین ضربه را در طول آماده‌سازی خورد.

عضو هیئت مدیره باشگاه صبای قم ادامه داد: به دلیل حمایت‌ها و دلگرمی‌های فراوان فریدون همتی از زمان حضورش در سرپرستی استانداری قم روحیه از دست رفته‌مان برای پشتیبانی از صبا بازگشت و با انگیزه کارهای باشگاه را پیگیری می‌کنیم.

وی در خصوص لغو اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال صبا گفت: طبق دستور سرپرست استانداری قم به مدیرکل ورزش و جوانان استانداری قم تاکید داشتیم که اردوی کرج تیم فوتبال صبا را فراهم کنند و ما نیز هزینه‌های آن را تامین می‌کنیم.

رضوی خاطرنشان کرد: سعی داریم تا آغاز لیگ برتر مشکلاتی که در تیم فوتبال صبا وجود دارد را برطرف کنیم تا تیم با دغدغه کمتری در مسابقات شرکت کند.

آدرس کوتاه :