رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

خورشیدی قاضی تقابل اندیشه‌های دایی و مهاجری شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


کمیته داوران فدراسیون فوتبال داور اهل استان مازندران را برای قضاوت تیم‌های قمی و مشهدی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور معرفی کرد.

 استارت بازی‌های هفته پنجم از نیم‌فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از امروز زده می‌شود و کمیته داوران قضاوت بازی تیم فوتبال صبای قم با پدیده مشهد در روز دوم هفته پنجم لیگ برتر را به داور مازندرانی واگذار کرد.

در حالی که هفته پنجم لیگ برتر در روز دوم با انجام چهار بازی پیگیری می‌شود، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اشکان خورشیدی داور اهل شهرستان ساری را به عنوان قاضی دیدار حساس تیم‌های فوتبال صبای قم و پدیده مشهد در ورزشگاه یادگار امام قم برگزید.

دیدارهای هفته پنجم از نیم فصل نخست بازی‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج‌فارس در حالی برگزار می‌شود که صبای قم و پدیده مشهد در جدول رده‌بندی دو امتیاز با یکدیگر فاصله دارند، زیرا صبا سه امتیازی و پدیده مشهد پنج امتیازی هستند.

با توجه به نتایجی که صبای قم در هفته‌های سپری شده از پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور کسب کرده است، بازی خانگی این تیم مقابل پدیده مشهد از حساسیت بالایی برخوردار است و سه امتیاز این دیدار برای نماینده قم اهمیت زیادی دارد.

صبای ‌قم و پدیده مشهد در حالی از ساعت 19:15 دقیقه عصر روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه در ورزشگاه یادگار امام شهر مقدس قم مصاف یکدیگر می‌روند که اشکان خورشیدی به عنوان داور وسط همراه با مجید ویشگاهی و علی‌اکبر عظیم‌پور به عنوان دو کمک داور و جمشید محمدی به عنوان داور ذخیره این بازی را قضاوت می‌کنند ضمن اینکه ناظر فدراسیون فوتبال نیز هدایت‌الله ممبینی معرفی شده است.  

اشکان خورشیدی قاضی دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و پدیده مشهد متولد بیست و چهارم مرداد ماه سال 1358 است و از سال 1389 داور بازی‌های لیگ برتر فوتبال محسوب می‌شود و عصر چهارمین روز شهریور ماه هم مصاف تیم‌های رده هشتمی پدیده و رده سیزدهمی صبای قم را سوت می‌‌زند.

تیم فوتبال صبای قم در شرایطی با سرمربی مطرح خود یعنی علی دایی با پدیده مشهد روبه‌رو می‌شود که در چهار هفته اخیر بازی‌های پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در قم و همچنین در خارج از خانه موفق به کسب پیروزی نشده و تنها یک باخت و سه تساوی حاصل تلاش این تیم مقابل رقبا بوده است.

صبای قم در این بازی خانگی با امید به حمایت تماشاگران خودی تلاش می‌کند از دیدار با تیم فوتبال پدیده مشهد سه امتیاز را گرفته و از رتبه سیزدهم جدول رده‌بندی بالاتر رفته و جایگاه خود را در ادامه دیدارهای دور رفت پانزدهمین دوره لیگ برتر کشور بهبود ببخشد.

صبای قم بعد از باختی که در هفته چهارم برابر راه‌آهن تهران در ورزشگاه شهر قدس متحمل شد باید به فکر کسب پیروزی و سه امتیاز باشد زیرا در هفته‌های اول تا سوم نیز با تیم‌های استقلال اهواز در قم، نفت در تهران و گسترش فولاد تبریز در قم به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نرسیده است./ فارس

آدرس کوتاه :