جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

خیرین بازوان پربرکت دولت در عرصه‌های مختلف هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

خیرین بازوان پربرکت دولت در عرصه‌های مختلف هستند


سرپرست استانداری قم با اشاره به حضور خیرین در عرصه‌های مختلف از جمله مدرسه سازی، احداث مسجد، بیمارستان و فضاهای آموزشی اظهار کرد: خیرین بازوان پربرکت دولت در عرصه‌های مختلف هستند.

سرپرست استانداری قم:

 به نقل از روابط عمومی استانداری قم، فریدون همتی سرپرست استانداری قم در نشست خیرین دانشگاه حضرت معصومه (س) که در تالار امیران برگزار شد، حضور خیرین در عرصه‌های مختلف را موجب دلگرمی مسئولان دانست.

سرپرست استانداری قم با اشاره به تاسیس دانشگاه دخترانه حضرت معصومه (س)، فعالیت‌های این دانشگاه در زمینه‌های مختلف را درخور قدردانی دانست و افزود: امیدواریم با حمایت جدی و همه جانبه خیرین شاهد ترقی آن در عرصه‌های مختلف باشیم.

مشاور عالی وزیر کشور با بیان اینکه مراجع عظام و مردم شریف قم در عرصه‌های مختلف از جمله مدرسه سازی، احداث مسجد، بیمارستان و فضاهای آموزشی فعالانه حضور داشته‌اند و حمایت کرده‌اند خاطرنشان کرد: خیرین بازوان پربرکت دولت در عرصه‌های مختلف هستند.

وی بر استفاده از این ظرفیت عظیم در توسعه فضاهای آموزش عالی استان به ویژه دانشگاه حضرت معصومه(س) تاکید و تصریح کرد: با وجود کمک خیرین قطعاً دانشگاه‌هایی در شأن جایگاه و موقعیت این شهر خواهیم داشت.

// فارس

آدرس کوتاه :