رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دامنه نبرد رزمندگان اسلام تا مرزهای رژیم صهیونیستی گسترش یافته است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


فرمانده سپاه علی بن ابیطالب ضمن تمجید از مدیریت رهبر معظم انقلاب گفت: مدیریت ایشان موجب شده تا دامنه نبرد رزمندگان اسلام با جبهه کفر، امروز تا دمشق و حتی تا حلب و مرزهای رژیم صهیونیستی گسترش پیدا کند.

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب:

 

به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، غلامرضا احمدی یادواره سرداران و 83 شهید خیابان تولید دارو قم در یادواره شهیدان خیابان تولید دارو که در مسجد حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد طی سخنانی دوران دفاع مقدس را آزمونی مشکل و طاقت فرسا برای ملت ایران توصیف کرد و گفت: ملت ایران در این دوران در برابر دشمنی که از پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات بهره می‌برد، مقاومت کم نظیری را از خود نشان داد.

وی ابراز کرد: شهدا یادگاران یکی از نابرابرترین جنگ‌های تاریخ بشریت علیه مردم مظلوم ایران به شمار می‌روند.

فرمانده سپاه استان قم با اشاره به نقش مدیریت حضرت امام(ره) در موفقیت‌های به‌دست آمده بوسیله رزمندگان در جنگ تحمیلی تصریح کرد: مدیریت حضرت امام منجر شد، تا رزمندگان با شکستن حصر، دشمنان خود را از پشت دیوار اهواز به آخرین نقطه مرزی برسانند و آنها را از خاک کشور به عقب برانند.

وی همچنین ضمن تمجید از مدیریت رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: مدیریت معظم‌له موجب شده تا دامنه نبرد رزمندگان اسلام با جبهه کفر که روزی تنها به خرمشهر محدود می‌شد، امروز تا دمشق و حتی تا حلب و مرزهای رژیم صهیونیستی گسترش پیدا کند.

این یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینکه حضرت امام راحل برای جنگیدن و مقابله با دشمن به تأسی از امام حسین (ع) راه و رسمی متفاوت از روش‌هایی که در دانشکده‌های آمریکایی و دیگر کشورهای غربی آموزش داده می‌شود، به رزمندگان آموخت تصریح کرد: امروز به اذعان بسیاری از کارشناسان و تحلیل‌گران مسایل سیاسی و نظامی خیمه‌های امام خمینی(ره) حتی در مرزهای اسرائیل غاصب نیز به اهتزاز در آمده است.

وی همچنین با اشاره به افزایش روز افزون توطئه‌ها و کینه توزی‌های دشمن علیه نظام اسلامی تصریح کرد: امروز کینه آمریکا و ایادی پلید آن نسبت به ارزش‌های اسلامی صد برابر بیشتر از زمان آغاز جنگ تحمیلی شده است.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به بی‌تاثیر بودن تحریم‌های دشمن علیه کشور تصریح کرد: مسئله تحریم اقتصادی یکی از روش‌های متداول و مرسوم دشمن برای مقابله با ملت ایران محسوب می‌شود، ولی هیچگاه نتوانسته کوچکترین خللی در عزم و اراده آنها در دفاع از نظام اسلامی و ارزش‌های آن ایجاد کند./ فارس

آدرس کوتاه :