رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

درخشش تکواندوکاران باشگاه بلال قم/ کسب 4 مدال مسابقات قهرمانی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

درخشش تکواندوکاران باشگاه بلال قم/ کسب 4 مدال مسابقات قهرمانی کشور


مدیر و مربی باشگاه تکواندو بلال استان قم از درخشش تکواندوکاران این باشگاه و کسب چهار مدال رنگارنگ در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

مدیر و سرمربی باشگاه بلال قم خبر داد

بلال سلیمانی امروز در قم، اظهار کرد: در ترکیب تیم نونهالان هیئت تکواندو استان قم برای حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور، 6 عضو این باشگاه حضور داشتند و در نهایت چهار نفر آنها موفق به کسب مدال‌های طلا و برنز این مسابقات شدند.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تکواندو کشورمان، هیئت تکواندو استان لرستان به عنوان میزبان نونهالان شرکت‌کننده در مسابقات بخش پسران قهرمانی کشور انتخاب شده بود و این رقابت‌ها در سطحی بالا از نظر کمی و کیفی در شهرستان بروجرد به انجام رسید.

مدیر باشگاه تکواندو بلال استان قم افزود: رقابت‌های تکواندو قهرمانی کشور درحالی برگزار شد که پسران تکواندوکار قم در 10 وزن، راهی این مسابقات شدند و با هدف کسب مدال‌های طلا،‌ نقره و برنز با حریفان خود به رقابت پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تکواندو، مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان ویژه رده کمربند پوم یک به بالا برگزار شد و برترین‌های کشور در حالی مشخص شدند که تیم قم در اوزان مختلف، مجموعا چهار مدال ارزشمند را به خود اختصاص داد.

سلیمانی افزود: در واقع این بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان پسر بود که با کیفیتی بالا برگزار شد و تکواندوکاران قم در پایان رقابتی نزدیک و نفس‌گیر با حریفان خود در چهار وزن، به یک نشان طلا و سه مدال برنز دست یافتند.

وی اضافه کرد: در آغاز این مسابقات که تکواندوکاران اوزان 37، 45، 53، 61 و به اضافه 65 کیلوگرم به میدان رفتند، حسن داداش‌زاده نماینده‌ موفقی برای تیم اعزامی هیئت تکواندو قم بود و درنهایت مقام سوم و نشان برنز این پیکارها را در وزن نهم کسب کرد.

مدیر باشگاه تکواندو بلال استان قم خاطرنشان کرد: در مبارزات دیگر اوزان نیز، نمایندگان هیئت تکواندو قم با انگیزه کسب مدال و قرار گرفتن در جمع نفرات اول تا سوم هر وزن با قدرت مقابل حریفان ظاهر شده و سرانجام در اوزان ششم، هشتم و دهم به یک طلا و دو برنز دیگر دست یافتند.

وی به ترکیب تیم اعزامی رده سنی نونهالان پسر قم به این دوره از مسابقات اشاره کرد و افزود: در این تیم علیرضا توکلی، حمیدرضا صادقی، ابوالفضل مولایی، امیرمحمد غلامی، مهدی افشاری، محمد ابراهیمیان، امیرعباس ساکی، حسین داداش‌زاده، حسن داداش‌زاده و حسین آقامحمدی حضور داشتند.

سلیمانی بیان کرد: در این مسابقات حسین داداش‌زاده در وزن هشتم بر سکوی نخست ایستاد و صاحب نشان ارزشمند طلا شد، ضمن اینکه در وزن ششم محمد ابراهیمیان، در وزن نهم حسن داداش‌زاده و در وزن دهم حسین آقامحمدی موفق به کسب نشان برنز شدند.

وی با ابراز خوشحالی از موفقیت شاگردانش در کسب مدال‌های رنگارنگ این مسابقات افزود: در واقع از بین 6 نماینده‌ای که از باشگاه بلال قم در این رقابت‌ها حضور داشتند، چهار نفر مدال کسب کردند و خوشحالم که مزد تلاش‌های باشگاه در پرورش بازیکنان نخبه و آینده‌دار این رشته از این طریق به دست آمد.

مدیر باشگاه تکواندو بلال استان قم که به عنوان سرمربی، هدایت تیم نونهالان هیئت تکواندو قم را در این رقابت‌ها بر عهده داشت، اضافه کرد: حسن داداش‌زاده، حسین داداش‌زاده، محمد ابراهیمیان، حسین آقامحمدی، امیرعباس ساکی و مهدی افشاری، نمایندگان باشگاه بلال قم در این مسابقات بودند.

// فارس

آدرس کوتاه :