رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

درخشش کاراته‌کاهای آوای رزم در مسابقات قهرمانی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

درخشش کاراته‌کاهای آوای رزم در مسابقات قهرمانی کشور


مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم از درخشش کاراته‌کاهای این باشگاه در پیکارهای کاراته سبک شیتوریو قهرمانی کشور خبر داد.

مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم خبر داد

 

پیمان نظری امروز در قم، با بیان اینکه باشگاه آوای‌رزم با ترکیبی از بازیکنان مستعد، تکنیکی و آماده در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده بود گفت: رقابت‌های سبک شیتوریو شوکوکای یونیون قهرمانی کشور با حضور کاراته‌کاهایی از استان‌های سراسر کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: نفراتی که به نمایندگی از این باشگاه در رقابت‌های کاراته شیتوریو شوکوکای یونیون کشور حضور یافته بودند عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه کرده و باشگاه کاراته آوای‌رزم قم را به عنوان یکی از تیم‌های موفق این دوره از مسابقات معرفی کردند.

مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان قم اضافه کرد: مجموعا شاهد درخشش کاراته‌کاهای این باشگاه در کسب 62 مدال رنگارنگ از مسابقات قهرمانی کاراته کشور در سبک شیتوریو شوکوکای یونیون بودیم، رقابت‌هایی که با توجه به حضور چهره‌های مطرح از دیگر استان‌ها واقعا سطح بالایی داشت.

وی یادآور شد: مجموعا بیش از 1200 کاراته‌کا از سراسر کشور در تلاش برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز اوزان مختلف رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان این دوره از رقابت‌ها به میزبانی سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نظری عنوان کرد: در این دوره از مسابقات که هجدهمین دوره پیکارهای قهرمانی کشور محسوب می‌شد شاهد استقبال چشمگیر کاراته‌کاهای شیتوریو شوکوکای یونیون از سراسر کشور بودیم و این رقابت‌ها به مدت دو روز به طول انجامید تا برترین‌ها معرفی شوند.

وی ابراز کرد: کاراته‌کاهای باشگاه‌ آوای‌رزم قم که خود را برای شرکت در لیگ جوانه‌های کشور آماده می‌کنند، در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان توانستند در این دوره از مسابقات 16 مدال طلا ، 16 مدال نقره و 32 مدال برنز را به خود اختصاص بدهند.

مربی باشگاه کاراته ‌آوای‌رزم استان قم این رقابت‌ها را محکی مناسب برای حضور پرقدرت کاراته‌کاهای این باشگاه در مسابقات لیگ‌های پایه کشور عنوان کرد و افزود: قرعه‌کشی رقابت‌های فصل جدید لیگ‌های سه رده سنی نونهالان، جوانه‌ها و آینده‌سازان انجام شده و حریفان تیم ما نیز مشخص شده‌اند.

وی یادآور شد: رقابت‌های لیگ‌های پایه کاراته کشور از چهارشنبه هفته جاری در دو بخش دختران و پسران زیر نظر سازمان لیگ فدراسیون کاراته برگزار می‌شود و چهره‌ تیم‌های هم‌گروه ما نیز مشخص شده‌اند، در مجموع کار سختی برای کسب موفقیت در لیگ امسال داریم اما از امکانات و شرایط خوبی برای مدعی بودن برخوردار هستیم.

نظری بیان کرد: در این جلسه هماهنگی و قرعه‌کشی لیگ‌های پایه کاراته کشور که با حضور رئیس و دبیر سازمان لیگ، مسئول برگزاری مسابقات و نمایندگان تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد، پس از بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی برگزاری رقابت‌ها، شروع لیگ از این هفته به تصویب رسید.

وی خاطرنشان کرد: تیم کاراته باشگاه آوای‌رزم به عنوان یکی از نمایندگان پرامید کاراته استان قم در فصل جدید مسابقات لیگ‌های پایه کاراته کشور در گروه دوم لیگ جوانه‌ها با تیم‌های آکادمی کمربند سیاه، سی‌شین‌کای قائم و شهرداری اراک هم گروه شده است.

نظری تصریح کرد: باشگاه آوای‌رزم سال گذشته نیز با همت و تلاش اعضای کادر فنی خود و تلاش قهرمانان خوش‌آتیه خود توانست در رویداد مهمی همچون جام بین‌المللی صلح و دوستی در ارومیه و جام بین‌المللی ایران زمین و همچنین مسابقات قهرمانی کشور در البرز بیش از 46 مدال خوشرنگ کسب کند. / فارس

آدرس کوتاه :