رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

درخشش 3 قهرمان دو و میدانی قم در لیگ برتر ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: مسابقات امسال لیگ برتر دو و میدانی باشگاه‌های کشور با درخشش سه نماینده قم با مانع به پایان رسید.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم خبر داد

علی رضایی امروز در قم، اظهار کرد: امسال شاهد برگزاری با کیفیت و مطلوب مسابقات نوزدهمین دوره لیگ برتر دو و میدانی باشگاه‌های کشور بودیم و خوشبختانه چهره‌هایی که به نمایندگی از دو و میدانی قم در این پیکارها حضور داشتند همگی عملکرد خوبی از خود ارائه کردند.

وی ادامه داد: در حالی که چهره‌های شاخص و مطرح دو و میدانی کشور در تمام مواد و رشته‌های این فصل به میدان آمده بودند سه نماینده دو و میدانی استان قم نیز در رشته‌های پرش ‌با نیزه، پرش سه‌گام و 400 متر با مانع با حریفان خود به رقابت پرداختند و پرفروغ ظاهر شدند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم ابراز کرد: در سومین مرحله رقابت‌های این فصل لیگ دو و میدانی باشگاه‌های کشور سه چهره شاخص به نمایندگی از هیئت قم در رشته‌های پرش با نیزه، 400 متر با مانع و پرش سه‌گام با حریفان رقابت کرده و دو عنوان قهرمانی و یک مقام سومی کسب کردند.

وی ادامه داد: محمدمحسن ربانی در رشته پرش با نیزه همانند یک دهه اخیر که در صدر برترین‌های این رشته بی‌رقیب است، بار دیگر از تجربه خود به خوبی بهره برد و در جدال با دیگر مدعیان این رشته با عبور از مانع پنج متر سرانجام مقام نخست و عنوان قهرمانی لیگ دو و میدانی کشور را به خود اختصاص داد.

رضایی عنوان کرد: دیگر چهره موفق دو و میدانی قم در مسابقات این مرحله لیگ دو و میدانی مردان باشگاه‌های کشور میلاد دریساوی بود که در رشته تخصصی خود یعنی پرش سه‌گام با رکورد 15 متر و 74 سانتیمتر در جایگاه نخست ایستاد و عنوان قهرمانی را بالاتر از دیگر حریفان به دست آورد.

این مسئول تصریح کرد: یک دو و میدانی‌کار دیگر یعنی رضا ملک‌پور نیز در مسابقات رشته 400 متر با مانع لیگ برتر دو و میدانی باشگاه‌های کشور با حریفان به رقابت پرداخت و در نهایت با ارائه عملکردی بسیار خوب با رکورد 52 ثانیه و 97 صدم ثانیه موفق به کسب مقام سوم و نشان برنز این رقابت‌ها شد.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم با بیان اینکه با حضور هشت تیم رده‌بندی رقابت‌های این فصل لیگ برتر دو و میدانی کشور مشخص شد، اضافه کرد: با برنامه‌ریزی فدراسیون دو و میدانی، نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر دو و میدانی باشگاه‌های کشور در مرحله نخست با رقابت 13 تیم آغاز شد و با رده‌بندی نهایی بین هشت تیم پایان یافت./ فارس

آدرس کوتاه :