جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

دروازه یاسین پیشرو متزلزل است/ 3 بازیکن جدید جذب می‌کنیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دروازه یاسین پیشرو متزلزل است/ 3 بازیکن جدید جذب می‌کنیم


سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشرو قم گفت: عسگری‌وند عملکرد بدی درون دروازه ندارد اما نبود ایازی موجب تزلزل درون دروازه ما شده است.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشرو قم:

 

سیدمهدی غیاثی امشب بعد از تساوی تیمش برابر آذرخش بندرعباس در جمع خبرنگاران حضور یافت و با بیان اینکه نتوانستیم از علیرضا وفایی بازیکن و مسعود ایازی دروازه‌بان تیممان به دلیل مصدومیت در این بازی بهره ببریم، اظهار کرد: درون دروازه با مشکل مواجه هستیم و در این دیدار توازن و هماهنگی لازم را نداشتیم.

وی ادامه داد: پیش از شروع فصل به دلیل مشکلاتی که در تیم وجود داشت به ناچار تنها توانستیم با بازیکنان بومی نفراتمان را تکمیل کنیم اما با این شرایط نیز تیم خوبی داریم و امروز بازی قابل قبولی ارائه کردیم ولی متاسفانه موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشرو قم خاطرنشان کرد: شرمندگی نتیجه بازی امروز برای من است و از مردم قم و تماشاگرانمان عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم تمرینات بهتری انجام دهیم و در نیم‌فصل تیم را تقویت کنیم تا با توان و انگیزه بالاتری یاسین پیشرو را در جایگاه اصلی‌اش که بین چهار تیم بالای جدول است قرار دهیم.

غیاثی با اشاره به تاثیر عدم حضور ایازی دروازه‌بان یاسین پیشرو در نتایج ضعیف هفته‌های اخیرشان گفت: نبود او باعث تزلزل در درون دروازه ما شده است. عسگری‌وند عملکرد بدی ندارد اما باید بهتر از این باشد. او نخستین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند و شرایط دروازه‌بان خوب شدن را دارد که باید خسارت عملکرد بهتر آینده او را اکنون پرداخت کنیم.

وی در خصوص بازی ندادن به رستمی دیگر دروازه‌بان تیمش اظهار کرد: پیش از فصل در شرایطی او را جذب کردیم که بنده درگیر مشکلات بودم. او با ما قرارداد یک ساله بسته است و غیر بومی بوده و موجب شده ما خیلی به او میدان ندهیم. عسگری دروازه‌بان بومی است و در آینده قطعا می‌تواند گلر خوبی باشد. به رستمی هم گفتیم اگر می‌خواهد برای تیم قم بازی کند باید از تیم سابقش رضایت‌نامه بگیرد و قرارداد موقت خود را حداقل برای سه سال رسمی کند.

سرمربی تیم فوتسال یاسین پیشرو قم تصریح کرد: قصد داشتیم محمد دهقان که سابقه دروازه‌بانی برای تیم قم را داشت اضافه کنیم و بنده شخصا دنبال کارهای او بودم. حتی پیش از فصل او با ما تمرین کرد ولی با توجه به اینکه با تیم شهید منصوری قرچک قرارداد داشت دوباره به آنجا برگشت و با آنها نیز به توافق نرسید و اکنون بدون تیم است.

غیاثی در خصوص استقبال کم تماشاگران از بازی یاسین پیشرو و آذرخش بندعباس گفت: فکر می‌کنم به دلیل زمان بد بازی و وسط هفته بودن و تعطیلات پایان تابستان هواداران به سالن نیامدند. البته نتایج هفته‌های اخیر هم بی‌تاثیر نبوده ولی قطعا نتایج در بازی‌های آینده بهتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه به فکر جذب بازیکن در نیم‌فصل هستیم، ابراز کرد: قطعا سه بازیکن اضافه می‌کنیم. هنوز با محمد وزیرزاده صحبت نکردیم چون او با دبیری تبریز قرارداد داشت ولی حالا که او با تیمش فسخ قرارداد کرده است گزینه خوبی برای یاسین پیشرو است./ فارس

آدرس کوتاه :