سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

در حق بازیکنان صبا ظلم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

در حق بازیکنان صبا ظلم شد


جواد کاظمیان بازیکن فصل گذشته تیم صبا باطری عنوان کرد مسیولین این تیم باید دست از خودخواهی بردارند و حداقل تمرینات این تیم را در تهران برگزار کنند.

کاظمیان عنوان کرد؛

کاظمیان گفت: به عقیده من مشکلات صبا مسایل مالی نیست بلکه محل تمرینات این تیم است که دور ترین جای ممکن قراردارد در حالی که اکثر بازیکنان در تهران ساکن هستند ما می بایست روزی دو ساعت و نیم رفت و برگشت را برای حضور در تمرینات طی می کردیم.

او ادامه داد: در هیچ جای دنیا و کره زمین فکر نمی کنم این مساله معقول باشد که بازیکنان روزانه چنین مسافتی را طی کنند و این راه قطعا آنها را خسته می کند. شاید باور نکنید با وجود اینکه لیگ تمام شده ولی من هر زمان که به حضور در تمرین صبا فکر می کنم، خسته می شوم.

وی افزود: در حالی که اکثر بازیکنان از باشگاه طلب داشتند. تنها روی غیرتشان حاضر می شدند که این مسافت را هر روز تا سر تمرین طی کنند. من فکر می کنم که مسوولین باید دنبال راه حل جدید باشند در صبا حدود 23 بازیکن از تهران به قم می رفتند. بعضی ها مثل من از تهران تا عوارضی هم حدود یکی دو ساعت زمان می گذاشتند و این مساله روی بازی و تمرین هم تاثیر گذار است.

کاظمیان گفت: من فکر می کنم بهتر است مدیرها دست از خودخواهی بردارند و حداقل تمرینات صبا را به تهران انتقال دهند. من فکر می کنم انتقال تیمهایی مثل پاس، صبا، سایپا و پیکان از تهران از ابتدا اشتباه بود. چون شهر بزرگی مثل تهران می بایست چند تیم داشته باشد. من این حرفها را بخاطر خودم نمی زنم چون معلوم نیست که من با صبا تمدید کنم یا نه ولی حقیقت این است که به بازیکنان صبا ظلم شده است.

او در پایان با اشاره به ماندن برانکو گفت: بهترین اتفاق همین ماندن آقای برانکو در پرسپولیس بود. همین که تمرینات با کمی تاخیر آغاز شده و بازیکنان هم با نظر او جذب می شوند. من فکر می کنم که فرشید احمدزاده یکی از بهترین خریدهای این تیم است و در فصل گذشته از او بیشتر خواهیم شنید.

آدرس کوتاه :