رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دستگاههای اجرایی برای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر مشارکت کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دستگاههای اجرایی برای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر مشارکت کنند


فرماندار قم گفت: نهادها و دستگاههای اجرایی باید برای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر حضور جدی و مشارکت بیشتری داشته باشند.

سیار

رضا سیار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم افزود: با توجه به محدودیت در اعتبارات و نیروی انسانی، همه مسوولان و دستگاههای اجرایی باید در این راستا برنامه ریزی و اقدامات ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاههای آموزشی متعدد برای توسعه امر پیشگیری از اعتیاد در شهر قم، خاطرنشان کرد: مساله جمع آوری معتادان و متکدیان در شهر مقدس قم با جدیت از سوی شهرداری قم و دیگر نهادهای ذیربط پیگیری می شود.

فرماندار قم از تامین سرپناه برای برخی معتادان و متکدیان و تاسیس انجمن حمایت از آسیب دیدگان اعتیاد در قم خبر داد و گفت: باید برای افراد رها شده از دام اعتیاد برنامه ریزی مشخصی صورت بپذیرد تا این افراد به جامعه بازگردند.

وی در پایان تصریح کرد: بحمدالله با حضور و مشارکت خیرین، در محل کمپ های ترک اعتیاد و همچنین پس از درمان معتادان، برای افراد اشتغالزایی شده است و امیدواریم با هماهنگی هرچه بیشتر و تخصیص اعتبارات بتوانیم این مساله مهم را نیز به خوبی برطرف کنیم.

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم عصر یکشنبه با حضور علیرضا جزینی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و جمعی از مدیران و روسای دستگاههای اجرایی استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد.

آدرس کوتاه :