جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

دشمن از رسانه برای ترویج افکار انحرافی استفاده می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دشمن از رسانه برای ترویج افکار انحرافی استفاده می‌کند


نماینده آیت الله سیستانی در ایران گفت: دشمن ظرفیت رسانه را شناخته است و از این ظرفیت برای ترویج افکار انحرافی در جهان استفاده می‌کند و ما باید ارزیابی کنیم تا چه اندازه از ظرفیت‌های درست رسانه برای اهدافمان بهره برده‌ایم.

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی:

 

 حجت‌الاسلام و المسلمین سیدجواد شهرستانی یکشنبه شب در دیدار اعضای ستاد جشن‌های دهه کرامت، با تاکید براینکه دشمن به دنبال تفرقه‌افکنی بین مردم و مسئولان کشور است، شرایط منطقه را بسیار حساس عنوان کرد و گفت: دشمن با جدایی‌افکنی بین مردم و مسئولان در تلاش است مردم را نسبت به مسئولان بدبین کند.

 وی بر ضرورت حفظ وحدت و پرهیز از اختلاف تاکید کرد و گفت: در صورتی که مسئولان و مردم با یکدیگر متحد باشند، می‌توانند توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و با دشمن مقابله کنند.

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با اشاره به ظرفیت بالای رسانه‌ها در تبلیغات و انتقال مفاهیم گوناگون، تصریح کرد: دشمن با شناخت این ابزار موفق شده است، به ترویج افکار پلید خود بپردازد و ما باید ارزیابی کنیم که تا چه اندازه در استفاده شایسته از این ابزار توانسته‌ایم برای پیشبرد برنامه‌های خود موفق باشیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین شهرستانی با بیان اینکه استفاده از مشترکات قلبی می‌توان مانع بسیاری از اختلافات شد و برای رسیدن به موفقیت‌ها باید ضمن پرهیز از فعالیت‌های موقت با تشکیل یک اتاق فکر به انجام فعالیت‌های ریشه‌ای اهتمام داشت.

آدرس کوتاه :