رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

دشمن روی بد عمل کردن مسئولان حساب باز کرده است - نمایش محتوای گفتگوی خبری

 

 یکی از کارشناسان مسائل سیاسی گفت: دشمن روی بد عمل کردن مسئولان نیز حساب ویژه‌ای باز کرده است که در جریان فتنه ارزی اخیر نیز مقام معظم رهبری فرمودند خیانت نه، ولی خطای بزرگی صورت گرفته است.

حبیبیان با اشاره به اینکه 31 بار کلمه فتنه و 19 بار مشتقات آن در قرآن کریم آمده است، اظهار کرد: جنبه مثبت کلمه فتنه در قرآن کریم و از نظر دینی به معنای امتحان است و در معنای منفی از آن به عنوان آشوب یاد شده است.
وی با بیان اینکه فتنه نعمت است هم نغمت، عنوان کرد: اساسا اندیشمندان سیاست انقلاب را یک حقیقت زنده و پایدار می‌دانند چراکه به واسطه انقلاب تازگی‌هایی به وجود می‌آید و حکومت‌ها عوض می‌شوند.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی هر 10 سال یکبار در یک فتنه فرو رفته است، مطرح کرد: فتنه‌های انقلاب از دهه 50 آغاز شده و تا همین امروز ادامه داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت.
وی با بیان اینکه بعد از فتنه حقیقت مشخص خواهد شد و آن وسیله‌ای است برای جدا کردن ناخالصی‌ها، خاطرنشان کرد: طبق ادعای بسیاری از کارشناسان اگر فتنه‌هایی که در انقلاب اسلامی به وجود آمده است در هر انقلاب و حکومتی به وجود آمده بود الان آن انقلاب و حکومت ازهم پاچیده بود.
حبیبیان با اشاره به اینکه هدف و محور اصلی فتنه‌ها مردم هستند، تصریح کرد: جنگ تمام نرمی که غرب راه انداخته در زمینه فیلم‌های هالیوودی و رسانه‌ها نیز در همین راستا است.
وی با بیان اینکه طبق ادعای خود دشمن، در فضای سایبری قدرت بسیاری داریم، یادآور شد: ستون‌های تمام انقلاب‌ها ایده، رهبری و مردم هستند و امروز دشمن هر سه این ستون‌ها را هدف قرار داده است و با جنگ اقتصادی و رسانه‌ای به دنبال ایجاد شکاف در انقلاب است.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه یکی از چالش‌های اصلی بودجه 98 کاهش 50 درصدی بودجه دفاعی کشور است، بیان کرد: دشمن روی بد عمل کردن مسئولان نیز حساب ویژه‌ای باز کرده است که در جریان فتنه ارزی اخیر نیز مقام معظم رهبری فرمودند خیانت نه، ولی خطای بزرگی صورت گرفته است.
 

آدرس کوتاه :