جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

دعای کودکان قمی برای کودکان جنگ زده جهان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعای کودکان قمی برای کودکان جنگ زده جهان


کارشناس اداره آموزش و پرورش استان قم گفت: برنامه دعا و نیایش برای تمام کودکان به ویژه کودکان جنگ زده جهان از سری برنامه‌های اداره آموزش و پرورش استان برای هفته ملی کودک است.

به مناسبت هفته کودک صورت می‌گیرد

علیرضا محمودی امروز در قم با اشاره به برنامه‌های اداره‌کل آموزش و پرورش قم برای هفته ملی کودک اظهار کرد: راه‌اندازی ایستگاه‌های نقاشی در مدارس با محوریت شهدای غزه و یمن و آموزش علائم راهنمایی و رانندگی به دانش‌آموزان ابتدایی از جمله این اقدامات است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف همچون جمله‌نویسی با مضمون کودک در این هفته اضافه کرد: برنامه‌های دیگر آموزش و پرورش برای این هفته شامل برگزاری بازی‌های شاد و محلی، دعا و نیایش برای تمام کودکان جهان به ویژه کودکان جنگ زده و جشنواره‌های علمی در مدارس است.

کارشناس مسئول آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش استان قم ادامه داد: همچنین در این هفته اردوهایی در راستای آشنایی بیشتر کودکان با اماکن فرهنگی گردشگری استان برای دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری جشن‌های نمادین در هر ناحیه و حضور مسئولان در کنار دانش‌آموزان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این هفته برنامه‌ای برای همیاران پلیس در مدارس، آشنایی دانش‌آموزان با شعارهای هفته و جشن قرآن خواهیم داشت.

محمودی تصریح کرد: اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم در این هفته برای کودکان نمایشگاه کتاب کودک برپا خواهد کرد که با تخفیف ویژه به کودکان کتاب ارائه می‌دهد./ فارس

آدرس کوتاه :