جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

دعوت از تنیسورهای قم برای حضور در مسابقات آسیایی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت از تنیسورهای قم برای حضور در مسابقات آسیایی


دبیر هیئت تنیس استان قم از دعوت تنیسورهای قم برای همراهی تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیایی 2015 این رشته ورزشی خبر داد.

خاتمی خبر داد؛

سیدمقتدا خاتمی اظهار کرد: با توجه به درخشش در مسابقات تنیس جام رمضان قهرمانی کشور شاهد دعوت از چهار بازیکن زیر 14 سال تنیس قم به اردوی تیم ملی تنیس کشورمان برای حضور در مسابقات آسیایی 2015 هستیم.

وی ادامه داد: کسب مقام سوم مسابقات تنیس جام رمضان زیر 16 سال قهرمانی کشور توسط تیم قم با درخشش محمدحسین جلالیان موجب شده تا این تنیسور نیز همراه با دیگر نمایندگان هیئت تنیس قم به اردوی تیم ملی تنیس ایران راه یابد.

دبیر هیئت تنیس استان قم اضافه کرد: سینا یوسف‌زاده‏،‌ مرتضی مرشدی، علی سیفی و سیدعلی سیدصالحی از جمله استعدادهای تنیس قم هستند که با درخشش در پیکارهای تنیس جام رمضان قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی تنیس پسران ایران دعوت شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: با درخشش در پیکارهای جام رمضان تنیس قهرمانی کشور و کسب رتبه در رنکینگ فدراسیون، تنیسورهای قمی دعوت شده به اردوی تیم ملی از روز بیست و ششم تیرماه در اردو و برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی تنیس حضور پیدا می‌کنند.

خاتمی با بیان اینکه استان قم بعد از تهران بیشترین تعداد ملی‌پوش را در تیم‌های ملی تنیس دارد، اضافه کرد:‌ عملکرد خوبی که تنیس‌بازان قم در مسابقات لیگ و همچنین پیکارهای قهرمانی کشور در یک‌سال اخیر داشته‌اند، توانمندی و استعداد آنها را به خوبی در میادین مهم این رشته به نمایش گذاشته است.

وی بیان کرد: با توجه به عملکرد خوبی که تنیس‌بازان قم در مسابقات لیگ و پیکارهای تنیس قهرمانی کشور داشته‌اند هم ظرفیت غنی تنیس قم در رده‌های سنی پایه را به خوبی نشان داده‌ایم و هم اینکه اکنون در بالاترین سطح رقابت‌های کشوری حضور داریم.

دبیر هیئت تنیس استان قم اضافه کرد: اکنون تنیس قم با دو تیم در مسابقات لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور حضور دارد و یقیناً با شرکت در این پیکارها بیش از پیش به موفقیت دست خواهیم یافت و می‌توانیم حتی نمایندگان بیشتری از تنیس قم در تیم‌های ملی داشته باشیم.

وی همچنین از دعوت یکی از دختران تنیس‌باز قم به تیم ملی تنیس دختران کشور خبر داد و افزود: با حضور یک نماینده از هیئت تنیس استان قم مرحله نخست ارزیابی و انتخابی تیم ملی رده سنی زیر 14 سال دختران در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

خاتمی عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی کمیته تیم‌های ملی فدراسیون تنیس 16 تنیسور به نخستین مرحله مسابقات ارزیابی و انتخابی تیم ملی زیر 14 سال دختران دعوت شده بودند و این رقابت‌ها با حضور نمایندگان آذربایجان غربی، البرز، تهران، قم، اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی به انجام رسید.

وی تصریح کرد: نازنین‌السادات حسینی از قم در انتخابی تیم ملی تنیس بانوان حضور یافت در حالی که تنیسورها با قرار گرفتن در دو گروه به مصاف یکدیگر رفتند و به مدت یک هفته با یکدیگر مسابقه دادند تا نفرات برتر مرحله نخست انتخابی تیم ملی تنیس دختران مشخص شود و تیم کشور در مسابقات غرب به میدان برود.

آدرس کوتاه :