جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

دعوت از تنیسورهای قم برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت از تنیسورهای قم برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی ایران


سرمربی تیم نوجوانان هیئت تنیس استان قم گفت: پسران مستعد و آینده‌دار تنیس قم به مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زیر 14 سال ایران دعوت شدند.

خاتمی خبر داد؛

سید مقتدا خاتمی تصریح کرد: نتیجه حضور موفق و درخشان تنیسورهای قم در مسابقات جام رمضان قهرمانی کشور این بود که استعداد و توانایی بالای آنها به نمایش گذاشته شده و به تیم ملی کشورمان نیز دعوت شوند.

وی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از تنیسورهای استان قم امسال به مسابقات جام رمضان تنیس قهرمانی کشور اعزام شدند در حالی که این پیکارها با حضور بیش از 500 تنیس‌باز از استان‌های سراسر کشور به میزبانی هیئت تنیس استان اصفهان به انجام رسید.

سرمربی تیم نوجوانان هیئت تنیس استان قم در ادامه با اشاره به دعوت از 18 تنیسور برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی پسران ایران اضافه کرد: این تعداد تنیسور برای حضور در اردوی انتخابی تیم ملی رده سنی زیر 14 سال به نخستین مرحله انتخابی تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس کشورمان، این نفرات برای مشخص شدن ترکیب تیم ملی رده سنی زیر 14 سال تنیس ایران به منظور حضور در مسابقات تور تنیس 2015 آسیا و همچنین پیکارهای تنیس قهرمانی غرب آسیا به اردو دعوت شده‌اند در حالی که این اردو حکم انتخابی را نیز دارد.

خاتمی خاطرنشان کرد: این نفرات از استان‌های البرز، تهران، قم، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گیلان به اردو دعوت شده‌اند در حالی که سید علی سیفی، سینا یوسف‌زاده و سید علی سیدصالحی نمایندگان هیئت تنیس استان قم در این اردو محسوب می‌شوند.

وی عنوان کرد: همچنین سپهر سهرابی و امیرحسین روشنی از البرز به همراه آریا روغنی، عرفان درویش‌نوری، امیرعلی منصوری، سید ماهان میرمعزی، ارکین توتونچی، علیرضا بهزادپور، سهراب دگمه‌چین و عرفان مظاهری از تهران دیگر نفرات دعوت شده به این اردو هستند.

سرمربی تیم نوجوانان هیئت تنیس استان قم بیان کرد: علی میرزایی از اصفهان، سینا مقیمی و سیاوش شیردل از خراسان رضوی، علی یزدانی از خراسان شمالی و رهام عباسی از هیئت تنیس گیلان دیگر نفراتی هستند که به نخستین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی با اشاره به مشخص شدن زمان و مکان برگزاری انتخابی درون‌اردویی تیم ملی تنیس زیر 14 سال، اضافه کرد: این مسابقات از امروز تا بیست و پنجم تیر ماه به میزبانی آکادمی بین‌المللی تنیس استقلال برگزار می‌شود و در نهایت از بین نفرات حاضر در این مرحله هشت تنیسور انتخاب خواهند شد.

خاتمی با بیان اینکه این انتخابی از اهمیت خاصی برخوردار است، ابراز کرد: تیم ملی تنیس کشورمان خود را برای حضور در رقابت‌های تنیس قهرمانی غرب آسیا آماده می‌کند در حالی که فرشید زیدی از اصفهان به عنوان سرمربی و مهدی حمایت‌کار از خراسان رضوی به عنوان مربی هدایت ملی پوشان را بر عهده دارند.

آدرس کوتاه :