جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

دعوت بدمینتون‌باز قم به اردوی تیم ملی ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت بدمینتون‌باز قم به اردوی تیم ملی ایران


رئیس هیئت بدمینتون استان قم از دعوت بدمینتون‌باز قم به دور جدید تمرینات و اردوی تیم ملی نوجوانان، جوانان و امید پسران کشورمان خبر داد.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم خبر داد

 

علی پنجه‌باشی امروز در قم اظهار کرد: تنها نماینده بدمینتون قم در اردوی تیم ملی پسران ایران در حال حاضر محمدباقر ترابی است که از استعدادهای آینده‌دار این رشته محسوب می‌شود و قطعا از وی در رده‌های سنی مختلف ملی بیشتر خواهیم شنید.

وی ادامه داد: ترابی از مسابقات آموزشگاه‌های کشور و المپیاد دانش‌آموزان ایران توانمندی و استعداد خود را در این رشته به خوبی نشان داد و با پشت سر گذاشتن مدارج ترقی اکنون از سوی کادر فنی تیم ملی به اردوی آماده‌سازی تیم ملی بدمینتون پسران ایران دعوت شده است.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم با بیان اینکه از سوی فدراسیون بدمینتون 12 بازیکن نوجوان، جوان و امید به اردوی آمادگی نفرات منتخب پسران ایران دعوت شده‌اند، اضافه کرد: هیئت بدمینتون استان آذربایجان شرقی و شهرستان تبریز میزبان این اردو هستند.

وی یاد آور شد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون بدمینتون، بازیکنان دعوت شده به این اردو از استان‌های همدان، زنجان، کردستان، قم، سیستان و بلوچستان، تهران، گیلان، کرمانشاه و اصفهان هستند و به مدت 10 روز در اردوی تیم ملی بدمینتون حضور خواهند یافت.

پنجه‌باشی خاطرنشان کرد: بر این اساس امیر جباری از همدان،  مهدی انصاری، علی حسین‌خانی و علیرضا فغفوری از زنجان، پارسا مظفری و مهران شهبازی از کردستان، محمدباقر ترابی از قم و امیر پاهنگ از هیئت سیستان و بلوچستان در این اردو زیر نظر کادر فنی تمرین خواهند کرد.

وی عنوان کرد: همچنین امیرحسین نورعلیان از تهران، عرفان جوینده از گیلان، صدرالدین صادقی از کرمانشاه و علی باستانی از اصفهان دیگر نفراتی هستند که برای حضور در اردوی تیم ملی بدمینتون پسران نوجوان، جوان و رده سنی امید ایران دعوت شده‌اند. / فارس

رئیس هیئت بدمینتون استان قم بیان کرد: این بازیکنان تا روز بیست و دوم مرداد ماه سال جاری زیر نظر مرتضی ولی‌دروی سرمربی تیم‌های ملی بدمینتون نوجوانان، جوانان و امید بدمینتون کشور در سالن بدمینتون شهر تبریز به تمرین خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه محمدباقر ترابی و دیگر ملی‌پوشان بدمینتون به تازگی از مسابقات بین‌المللی بدمینتون ترکیه بازگشته‌اند، یادآور شد: نمایندگان کشورمان تا روز سوم این بازی‌ها عملکرد خوبی داشتند، اما با توجه به سطح بالای مسابقات در سومین روز از راهیابی به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

پنجه‌باشی با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی بدمینتون ترکیه در روزهای اول تا چهارم مردادماه سال جاری در استانبول این کشور، ابراز کرد: محمدباقر ترابی نماینده اعزامی از هیئت بدمینتون استان قم در دور دوم رقابت‌های یک نفره در مصاف با حریفی از کشور میزبان با نتیجه 2 بر صفر  و با امتیاز های 21 بر 11 و 21 بر 15 با شکست روبه‌رو شد و نتوانست به مرحله بعدی رقابت‌های یک‌نفره صعود کند اما در بخش دوبل این بازی‌ها به همراه دیگر نماینده کشورمان تا مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرد.

انتهای پیام/78002/ق30/ض1002

آدرس کوتاه :