رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

دعوت تیرانداز قم به تیم ملی دختران نوجوان ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


دبیر هیئت تیراندازی استان قم از دعوت تیرانداز نوجوان و آینده‌دار قم به اردوی تیم ملی تیراندازی دختران نوجوان ایران خبر داد.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم خبر داد

محمدجواد متقیان‌نژاد امروز در قم اظهار کرد: سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی پایه و توجه به امر آموزش موجب شده است تا تیراندازان بسیار مستعدی از رده‌های پایه به سطح اول تیراندازی قم و کشورمان معرفی شوند و تا تیم ملی به پیشرفت خود ادامه بدهند.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر آنچه که موجب تداوم حضور موفق تیراندازی قم در سطح اول رقابت‌های لیگ و قهرمانی کشور شده، همین توجه به رده‌های سنی پایه است و اکنون نتیجه آن را با دعوت از استعدادهای تیراندازی قم به تیم ملی مشاهده می‌کنیم.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم در ادامه با اشاره به دعوت تیرانداز مستعد قمی به اردوی تیم ملی دختران نوجوان ایران، خاطرنشان کرد: از سوی کادر فنی تیم ملی کشورمان سیده‌رویا صبح‌خیز بانوی نوجوان تیراندازی قم به منظور حضور در تمرینات تیم ملی کشورمان دعوت شده است.

وی اضافه کرد: با اطلاع‌رسانی صورت گرفته از سوی فدراسیون تیراندازی کشورمان، سومین مرحله اردوی استعدادیابی تیم‌های ملی رده‌های سنی نوجوانان و جوانان کشورمان تا سی‌ویکم شهریور ماه سال جاری در هر دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

متقیان‌نژاد عنوان کرد: این اردوی آماده‌سازی در حالی به میزبانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود که از سوی کادر فنی تیم ملی برای انتخاب افراد برتر به منظور تشکیل اردوی نهایی تیم ملی برای اعزام به مسابقات جهانی نوجوانان و جوانان نظارت ویژه‌ای صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه رقابت‌های جهانی تیراندازی قهرمانی نوجوانان و جوانان اوایل مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد، عنوان کرد: فدراسیون تیراندازی با ارسال دعوت‌نامه‌ای از دختر آینده‌دار تیراندازی قم برای شرکت در انتخابی تیم ملی تیراندازی بانوان کشورمان دعوت به عمل آورده است.

متقیان‌نژاد ادامه داد: این انتخاب با شرکت چهره‌های برتر کشور در رده سنی جوانان به میزبانی تهران و در سالن 80 خط تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود و بانوان تیرانداز مدعی عضویت در تیم ملی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم عنوان کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی دختران جوان کشورمان زیر نظر مربیان تیم ملی در حالی برگزار می‌شود که نفرات حاضر در این رقابت‌ها برای حضور در اردوی نهایی تیم ملی تیراندازی دختران جوان کشورمان با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: تیراندازان شرکت‌کننده در این انتخابی در دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی با هدف عضویت در جمع ملی‌پوشان دختر کشورمان و اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای حضور پرقدرت در مسابقات جهانی 2015 با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

متقیان‌نژاد در پایان اظهار کرد: این دعوت از سوی فدراسیون برای حضور خانم صبح‌خیز در اردوی تیم ملی نوجوانان در حالی صورت گرفته است که آخرین بار به نمایندگی از هیئت تیراندازی استان قم فاطمه حسین‌زاده و مهسا احمد آبادی نیز در رشته تفنگ بادی به تیم ملی دعوت شده بودند./ فارس

آدرس کوتاه :