رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

دعوت ستاره پرش‌ سه‌گام قم برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت ستاره پرش‌ سه‌گام قم برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا


رئیس هیئت دوومیدانی استان قم از دعوت ستاره پرش سه‌گام استان به اردوی تیم ملی اعزامی به رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا خبر داد.

رئیس هیئت دوومیدانی استان قم خبر داد

 

 

علی رضایی امروز  گفت: میلاد دریساوی در چند سال اخیر همواره برترین ورزشکار رشته پرش‌ سه‌گام مسابقات مختلف دوومیدانی بوده و افتخارات زیادی در این رشته برای ورزش قم و خانواده دوومیدانی کسب کرده است.

وی ادامه داد: دریساوی در مسابقات لیگ برتر دوومیدانی باشگاه‌های کشور، رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی و همچنین جام‌های بین‌المللی نظیر بلاروس و فجر موفق به کسب مدال و رفتن روی یکی از سکوهای اول تا سوم شده و مدال‌های زیادی به ارمغان آورده است.

رئیس هیئت دوومیدانی استان قم اضافه کرد: دریساوی در مسابقات سال گذشته بین‌المللی جام فجر که در مجموعه ورزشی‌ آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و همچنین در مسابقات جایزه بزرگ آغاز فصل سال قبل توانست رکورد ایران در این رشته ورزشی را جابه‌جا کند.

وی یادآور شد: دریساوی دوومیدانی‌کاری جوان و آینده‌دار است و با توجه به نبوغ و استعداد بالایی که دارد قطعاً سال‌ها می‌تواند در این رشته ورزشی از میادین داخلی و برون‌مرزی مدال کسب کرده و افتخارآفرینی‌های متعددی داشته باشد.

رضایی اضافه کرد: این دوومیدانی‌کار توانمند در مسابقات امسال آغاز فصل دوومیدانی کشور توانست با رکوردی خوب مقام نخست و عنوان قهرمان رقابت‌های رشته پرش سه‌گام را به دست بیاورد و مدال طلای این رقابت‌ها را به خود اختصاص بدهد.

وی تصریح کرد: رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی که با حضور برترین‌های این رشته اوایل اردیبهشت‌ماه برگزار شد انتخابی تیم ملی برای اعزام برترین‌ها به رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی 2015 آسیا نیز به شمار می‌رفت و دریساوی نیز مجوز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد.

رئیس هیئت دوومیدانی استان قم اضافه کرد: دریساوی تنها نماینده قم در اردوی تیم ملی دوومیدانی است، ضمن اینکه محمدمحسن ربانی نیز به عنوان مربی پرش‌‌ها در تیم ملی حضور دارد و امیدواریم با کسب مدال از مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا افتخاری دیگر نصیب دوومیدانی قم شود.

وی تصریح کرد: دوومیدانی قم قبلاً مدال‌های ارزشمندی از رقابت‌های آسیایی کسب کرده اما در رشته پرش‌ سه‌گام رده سنی بزرگسالان برای نخستین‌بار سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی دوومیدانی را به دست آورده و امیدوار به کسب مدال از این پیکارها است.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا خردادماه برگزار می‌شود و در حال حاضر برترین‌های کشور در اردوی تیم ملی حضور دارند و از بین آنها ترکیب نهایی تیم ملی اعزامی به این دوره از مسابقات مشخص خواهد شد.

// فارس

 

آدرس کوتاه :