جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

دعوت فوتبال دوستان قم برای تشویق و پشتیبانی از صبا مقابل پیکان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت فوتبال دوستان قم برای تشویق و پشتیبانی از صبا مقابل پیکان


باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم تماشای دیدارهای خانگی تیم فوتبال صبای قم با پیکان تهران در هفته بیست و ششم لیگ بر‌تر فوتبال فوتبال باشگاه‌های کشور را رایگان اعلام کرد.

تماشای بازی رایگان شد؛

بعد از برگزاری 12 دیدار خانگی در 25 هفته سپری شده از رقابت‌های چهاردهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، صبای قم عصر بیست و هشتمین روز فروردین ماه در سیزدهمین بازی خانگی از مسابقات لیگ چهاردهم برابر پیکان تهران به میدان خواهد رفت و تماشای این بازی برای دوست‌داران فوتبال رایگان است.

این در حالی است که تیم فوتبال صبای قم که اکنون در مکان هشتم جدول رده‌بندی لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور ایستاده است و امکان کمی برای رفتن به مکان‌های بالا‌تر جدول رده‌بندی دارد اما برای اینکه از گزند تیم‌های پایین جدول در امان بماند به دنبال پیروزی در این دیدار است.

شاگردان مهدی تارتار در 25 بازی قبل از لیگ چهاردهم فوتبال باشگاه‌های بر‌تر کشور 12 بار در خانه به میدان رفته‌اند و بعد از برتری در بازی خانگی قبل مقابل سپاهان اصفهان، عصر بیست و هشتمین روز فروردین ماه در سیزدهمین بازی خانگی از لیگ بر‌تر برابر پیکان تهران قرار می‌گیرند.

بازی با تیم فوتبال پیکان تهران در واقع یکی از حساس‌ترین بازی‌های تیم فوتبال صبای قم در دیدارهای خانگی چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور است که از ساعت 17 و 30 دقیقه عصر روز جمعه 28 فروردین ماه در شهر قم برگزار می‌شود، دیداری که برنده آن با کسب 3 امتیاز جایگاه خود را در جدول بهبود خواهد بخشید.

باشگاه صبای قم نیز با تصمیمی که توسط مدیریت آن گرفته شد به منظور جذب تماشاگران خوب و فهیم استان قم به ورزشگاه یادگار امام (ره) و حضور حداکثری آن‌ها در حمایت از تیم صبا برای کسب پیروزی در مقابل پیکان تهران، تماشای این دیدار را رایگان اعلام کرد.

صبای قم از آغاز لیگ چهاردهم تاکنون که پنج هفته به پایان بازی‌ها باقی مانده است، بین رده‌های اول تا هشتم جدول رده‌بندی حضور داشته و هم‌اکنون نیز بعد از تیم‌های نفت تهران، سپاهان اصفهان، تراکتورسازی تبریز، فولاد خوزستان، استقلال تهران و با سایپا البرز در رده هشتم حضور دارد.

شاگردان مهدی تارتار در هفته یازدهم از دیدارهای دور برگشت لیگ چهاردهم در خانه برابر تیم فوتبال پیکان تهران به میدان می‌روند تا بدین ترتیب یک برد خانگی دیگر از دور برگشت را کسب کنند و با غلبه بر پیکانی که هدایت آن را سرمربی سابق صبا یعنی عبدالصمد مرفاوی بر عهده دارد، آماده دیگر دیدارهای باقی مانده از نیم‌فصل دوم لیگ چهاردهم شوند.

بدین ترتیب علاقمندان به فوتبال و هواداران تیم فوتبال صبای قم می‌توانند این مسابقه را که عصر بیست و هشتمین روز فروردین ماه در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار می‌شود به صورت رایگان تماشا کرده و از شاگردان مهدی تارتار حمایت کنند.

آدرس کوتاه :