جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

دعوت ۲ بازیکن صبا به تیم ملی امید - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت ۲ بازیکن صبا به تیم ملی امید


سرپرست تیم فوتبال صبای قم از آغاز تمرینات صبا از اول دی ماه در قم خبر داد و گفت: ۲ بازیکن صبای قم به تیم ملی فوتبال امید فراخوانده شدند.

حیات پور خبر داد؛

سرپرست تیم فوتبال صبای قم از آغاز تمرینات صبا از اول دی ماه در قم خبر داد و گفت: ۲ بازیکن صبای قم به تیم ملی فوتبال امید فراخوانده شدند.

علی حیات‌پور اظهار داشت: تیم فوتبال صبای قم پس از دیدار برابر ملوان انزلی در قم تمرینات خود را تعطیل کرده است اما برنامه تمرینی صبا از روز اول دی ماه در ورزشگاه هلال احمر قم از سر گرفته می‌شود.

وی افزود: صبا تاکنون ۲ بازیکن جدید به نام‌های سعید مهدی‌پور و محمد حیدری را جذب کرده که هر دوی این بازیکنان در مسابقه برابر ملوان در قم به میدان رفتند و احتمال جذب بازیکنان دیگری هم وجود دارد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: در مورد جذب نفرات جدید، تارتار و کادر فنی تصمیم گیرنده هستند و پس از اعلام نیاز کادر فنی، باشگاه تلاش می‌کند که نظر کادر فنی را در جذب بازیکن تا حد امکان برآورده کند.

حیات‌پور بیان داشت: درخواستی برای جذب بازیکنان جدید به صبا نرسیده است و غیر از قضیه انتقال چشمی به سپاهان که منتفی شد، تیمی برای دراختیار گیری بازیکنان صبا به شکل رسمی اقدام نکرده است.

وی عنوان کرد: ۲ بازیکن تیم صبای قم به تیم ملی فوتبال امید فراخوانده شدند و بر این اساس نام روزبه چشمی و آرام عباسی ۲ بازیکن تیم بزرگسالان صبای قم نیز در بین اسامی ۲۵ بازیکن دعوت شده به این اردو به چشم می‌خورد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: احتمال برگزاری اردویی داخلی یا خارجی برای صبا وجود دارد اما هنوز چیزی قطعی نیست و ممکن است برنامه سفر خارجی در پیش داشته باشیم یا اردویی در جزیره کیش برپا کنیم.

آدرس کوتاه :