رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

دعوت 4 پینگ پنگ‌باز قم به اردوی تیم ملی نونهالان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دعوت 4 پینگ پنگ‌باز قم به اردوی تیم ملی نونهالان


رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم از دعوت پینگ‌پنگ‌بازان مستعد و آینده‌دار قمی به اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشورمان خبر داد.

رئیس هیئت پینگ ‌پنگ قم خبر داد

محمد عموئیان امروزدر قم اظهار کرد: در سال‌های اخیر شاهد موفقیت‌های ارزنده‌ای از سوی پینگ‌پنگ‌بازان مستعد استان قم در تمام عرصه‌ها بوده‌ایم و سرمایه گذاری بسیار خوبی نیز بر روی رده‌های سنی پایه انجام شده و اکنون چهار تن از استعدادهای قم به تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوبی در مسیر پشتوانه‌سازی برای آینده پینگ‌پنگ قم از رده‌های سنی پایه صورت گرفته، ضمن اینکه تیم‌های پینگ‌پنگ قم در تمام مسابقات قهرمانی کشور و لیگ‌های باشگاه‌های کشور دختران و پسران حضور یافته و نتایج خوبی کسب کرده‌اند.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم اضافه کرد: در چند مورد میزبانی رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی کشور در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان را بر عهده داشته‌ایم و هم اکنون نیز تیم ملی پینگ پنگ پسران رده سنی نونهالان کشورمان در قم اردو زده است.

وی یادآور شد: با توجه به تشکیل این اردو در قم، چهار نفر از چهره‌های مستعد پینگ‌پنگ قم به اردوی آماده‌سازی تیم‌ ملی پینگ‌پنگ رده سنی نونهالان دعوت شده‌اند و در این اردو با برترین‌های پینگ‌پنگ کشور از استان‌های مختلف به رقابت و تمرین خواهد پرداخت.

عموئیان ادامه داد: اردوی آمادگی تیم ملی رده‌ سنی نونهالان پسر کشورمان از امروز به میزبانی خانه پینگ‌پنگ قم برگزار خواهد شد و بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون پینگ‌پنگ، این اردو با حضور 18 راکت به دست از استان‌های مختلف در قم تشکیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پینگ‌پنگ‌بازان دعوت شده به اردوی آماده‌سازی تیم ملی رده‌ سنی نونهالان کشورمان در این اردو زیرنظر کادر فنی خود تمرینات تاکتیکی و تکنیکی خود را برگزار می‌کنند در حالی که چهار نفر از پینگ‌پنگ‌بازان حاضر در این اردو از پینگ‌پنگ‌بازان مستعد و آینده‌دار استان قم هستند.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم در ادامه با اشاره به معیار انتخاب پینگ‌پنگ‌بازان دعوت شده به اردوی آمادگی تیم ملی تصریح کرد: افراد دعوت شده به این اردو در رده سنی نونهالان بر حسب آخرین رده‌بندی قهرمانی نونهالان کشور انتخاب شده‌اند.

وی اظهار کرد: ملی‌پوشان نونهال پینگ‌پنگ کشورمان از امروز تا 28 خرداد ماه جاری تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی خود را در خانه پینگ‌پنگ مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر قم که جنب عوارضی اتوبان قم ـ تهران واقع شده است، برگزار می‌کنند.

عموئیان یادآور شد: تعداد 18 پینگ‌پنگ‌باز در این مرحله از اردوی تیم ملی در قم حاضر هستند ضمن اینکه چهار پینگ‌پنگ‌باز برجسته قم یعنی سیدمحمدمعین منتظری، پویا وفایی، سیدعلی سجادی و میلاد عباسی نیز به همراه سایر ملی‌پوشان در این تمرینات حضور می‌یابند تا خود را برای اعزام به رقابت‌های برون‌مرزی پینگ‌پنگ 2015 که پیش روی ملی‌پوشان است، آماده کنند.

// فارس

آدرس کوتاه :