رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

دلدادگان - صفحه اصلی

 

 

دلدادگان

  • تهیه کننده: مجتبی مصدق
  • مجری: علی اسماعیلی
  • تصویروتدوین: سید مهدی رضوی

دلدادگان قدوم کربلاییتان در موکب کرامتیم

ویژه برنامه پیاده روی اربعین حسینی، هم قدم با زائران و دلدادگان از شبکه نور پخش می شود.

 

ویژه برنامه پیاده روی اربعین حسینی با هدف آشنایی با حال و هوای زائران حسینی و هم قدم با نجوای لبیک گویان آنها با به تصور کشیدن صحنه هایی ناب و پرشور از عشق و ارادت ومحبت وجودی برخاندان اهل بیت علیه السلام و علی الخصوص سروروسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین در کنار عمود 1080 واقع در موکب حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها راوی این حماسه عاشورایی برای جهانیان می باشد.

 

شما مخاطبان جهت ارتباط با دلدادگان می توانید با شماره پیامکی 30000251 با ما در تماس باشید. و هر آنچه که از نجوای درونی خود بانگ برمی آورید  برای ما بازگو کنید.کلیه عوامل برنامه برای انجام زیارت نیابتی از جانب همه شما بینندگان عزیز نیز اعلام آمادگی می نمایند . پس با ما در ارتباط باشید. این برنامه با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از شبکه نور پخش می شود.

 

شما گرانقدران می توانید هر روز به صورت زنده از ساعت 18 همراه کاروان حسینی با حال و هوای گزارشی و روایت فرازهایی از دل گفته های زائران و برنامه های متنوع موکب آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در ارائه خدمت رسانی به عاشقان  و دلدادگان راه حسینی همراه دلدادگان باشید.

 

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.