رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

دهه کرامت فرصتی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دهه کرامت فرصتی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) است


فرماندار قم با صدور پیامی گفت: دهه کرامت که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می‌پیچد، فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می‌شود.

فرماندار قم:

 

رضا سیار، فرماندار قم ضمن گرامیداشت دهه کرامت طی پیامی آورده است: وجود مبارک اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همگی و در همه موارد مخزن بی‌پایان جود و بخشش است.

آنکس که در میان این بزرگان به کریمه مشهور می‌شود، به طور یقین دارای صفات برجسته بخشش و سخاوت است.

مردم قم، افتخار میزبانی و خادمی حرم شریف کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) در شهر خود را دارند که رایحه خوش فرشتگان زائر آستانش مشام را نوازش می‌دهد.

در بخش دیگر از این پیام تصریح شده است: بدون شک هر انسانی در راستای نیل به توسعه و تعالی روحی و معنوی نیازمند الگویی مناسب است، مادران فردای ایران یعنی دختران امروز نیز با تأسی از وجود دختر بزرگواری که مشهور به صفات عفت، شجاعت، تقوا، علم و حلم است، آینده خود را در زمینه فردایی بهتر بیمه خواهند کرد.

در این پیام خاطرنشان شده است: دهه کرامت که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می‌پیچد، فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت فراهم می‌شود.

اینجانب میلاد فرخنده، پرنور و سرور پیشوای هشتم، آیت حق، عالم آل محمد(ص)، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و خواهر گرامیش، شفیعه روز جزاء، کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر و دهه نورانی کرامت را به تمامی شیعیان و ارادتمندان ائمه اطهار(ع) تبریک و تهنیت گفته، امیدوارم خداوند متعال توفیق معرفت اهل بیت(ع) و بهره‌مندی از شفاعت این گوهرهای زیبای هدایت و سعادت را به همه ما مسلمانان، عنایت کند. / فارس

آدرس کوتاه :