جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

دوره امام سجاد شناسی برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دوره امام سجاد شناسی برگزار می‌شود


نخستین دوره کوتاه مدت امام سجاد (ع)‌شناسی با حضور اساتید و فضلای برجسته حوزه و دانشگاه در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علی‌ها برگزار می‌شود.

در حرم حضرت معصومه (س)؛

نخستین دوره کوتاه مدت امام سجاد (ع)‌شناسی با حضور اساتید و فضلای برجسته حوزه و دانشگاه در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علی‌ها برگزار می‌شود.

حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب، مدیر امور رسانه و اطلاع رسانی آستان مقدس اظهار داشت: نخستین دوره کوتاه مدت آشنایی با امام سجاد علیه السلام در حرم مطهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آغاز این دوره کوتاه مدت از 16 آذر ماه جاری در شبستان نجمه خاتون (س) حرم مطهر گفت: در این دوره کوتاه مدت که در 14 جلسه برگزار می‌شود، حجج اسلام والمسلمین نظری منفرد، محمد جواد طبسی و عبدالمحمدی و دکتر علی اصغر رضوانی به ایراد سخن می‌پردازند.

مدیر امور رسانه و اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علی‌ها افزود: نسب‌شناسی و ولادت، ولادت تا امامت پدر، با امام حسین علیه السلام تا عاشورا، مدینه در عصر امام چهارم، سبک زندگی عبادی و فردی، سبک زندگی اجتماعی، صحیفه ماندگار سجادیه، امام سجاد علیه السلام و قرآن و تربیت شدگان مکتب این امام همام، از جمله موضوعات اصلی ارائه شده در این دوره است.

وی با اشاره به برگزاری همه روزه این دوره کوتاه مدت بعد از نماز عشا در مدرس شماره 9 شبستان نجمه خاتون خاطرنشان کرد: به افرادی که در این دوره حضور منظم داشته و نمره قبولی را در آزمون پایانی به دست آورند، گواهی پایان دوره مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علی‌ها ارائه می‌شود.

آدرس کوتاه :