حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

دوره دانش‌افزایی معاونان پژوهش حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرکل دفتر اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش حوزه‌های علمیه گفت: مرحله دوم سومین دوره دانش افزایی پژوهشی ویژه معاونان پژوهش استان‌ها از ۱۷ تا ۲۰ فروردین برگزار می‌شود.

از ۱۷ تا ۲۰ فروردین؛

 حجت‌الاسلام سید موسی هاشمی با اعلام این خبر اظهار داشت: معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه، مرحله دوم سومین دوره دانش افزایی پژوهشی را با هدف ارتقاء سطح پژوهشی مدیران و معاونان پژوهشی برگزار می‌کند.

وی اضافه کرد: تاکنون دو دوره دانش افزایی پژوهشی برگزار شده، در دوره اول تعدادی از معاونان پژوهش استانی شرکت داشتند، مرحله دوم معاونان پژوهش استان‌های باقی مانده و تعدادی از مدیران واحدهای آموزشی شرکت کردند و در این دوره سوم که خوشبختانه با استقبال گسترده‌ای روبه رو شده، معاونان پژوهش استان‌های باقی مانده و معاونان پژوهش واحدهای آموزشی (مدارس و مراکز تخصصی) از سراسر کشور شرکت کرده‌اند.

وی در مورد سرفصل‌های ارائه شده در این دوره نیز متذکر شد: بر اساس مصوبه کارگروه علمی دوره‌های دانش افزایی علمی، ۸ سرفصل برای این دوره‌ها تعریف شده که در مرحله اول آن دروس؛ مدیریت پژوهش، فناوری پژوهشی، آشنایی با کتابخانه، کانون‌ها و مجلات تدریس شد و در مرحله دوم آن نیز که از سه شنبه آغاز خواهد شد دروس؛ آموزش پژوهش محور، نگارش آموزشی، مشاوره پژوهشی و اصول و فنون پژوهش تدریس خواهد شد.

مدیرکل دفتر اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش در مورد زمان برگزاری مرحله دوم این دوره نیز گفت: سومین دوره دانش افزایی پژوهشی در دو مرحله انجام خواهد شد، مرحله اول آن بهمن ماه سال گذشته به مدت ۴ روز برگزار شد و مرحله دوم این دوره نیز از روز سه شنبه ۱۷ فروردین تا ۲۰ فروردین ماه برگزار خواهد شد./مهر

آدرس کوتاه :