رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دولت با کمک به مخابرات زمینه مقابله با جنگ نرم دشمن را فراهم کند‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


آیت‌الله نوری‌همدانی با تأکید بر‌ لزوم مقابله با دشمن در زمینه جنگ نرم گفت: دولت با کمک‌های خود به مخابرات به توسعه زیرساخت‌های این سازمان مهم بپردازد تا در زمینه جنگ نرم به مقابله با دشمن بپردازیم.

آیت‌الله نوری‌همدانی:

 آیت‌الله نوری‌همدانی  در دیدار با سرپرست مخابرات کشور، اظهار داشت: حادثه منا بسیار تلخ و سنگین بود که ملت ما را سوگوار کرد و اثباتی بر بی‌کفایتی و بی‌عرضگی رژیم آل‌سعود بود.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در مخابرات کشور افزود: مسئله ارتباطات موضوع مهمی است که باید تلاش شود تا از نظر ارتباطات به پیشرفت‌های مناسبی برسیم، هر مسئله‌ای که با فرهنگ مردم ارتباط دارد مسئله ظریف و پیچیده‌ای است که کار شما در این زمینه بسیار باارزش است.

آیت الله نوری همدانی با یادآوری لزوم ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمن بیان کرد: دو جنگ در دنیا وجود دارد که یکی جنگ نرم و دیگر جنگ سخت است، حق و باطل از گذشته وجود داشته که طرفداران حق باید از پیشرفت امکانات در زمینه‌های مختلف استفاده کرده و به مقابله با گروه باطل بپردازند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تأکید بر لزوم پیشرفت در زمینه‌های مختلف ابراز کرد: ما باید در زمینه مخابرات به پیشرفت‌های شگرفی برسیم تا با کمبودی مواجه نباشیم و نیازهای داخلی را رفع کنیم.

وی با اظهار جایگاه و ارزش مسلمانان نزد خداوند تصریح کرد: اسلام تأکید دارد که مسلمانان همواره در برابر کفار ایستادگی کنند و هیچ‌گاه سکوت نکنند و به مقابله با گروه‌های کفر و نفاق بپردازند و در زمینه نشر اسلام اهتمام داشته باشند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان این‌که جنگ نرم در زمان امام علی(ع) وجود داشت، افزود: جنگ نرم در گذشته هم وجود داشته و این‌گونه نیست که مربوط به زمان حال باشد، دشمنان تلاش‌های زیادی انجام دادند که با فتنه انگیزی عدالت امیرالمؤمنین(ع) را زیر سؤال ببرند اما نتوانستند.

آیت الله نوری همدانی با تأکید بر لزوم مقابله با دشمن در زمینه جنگ نرم گفت: دولت با کمک‌های خود به مخابرات به توسعه زیرساخت‌های این سازمان مهم بپردازد تا در زمینه جنگ نرم به مقابله با اهداف دشمن بپردازیم./تسنیم

آدرس کوتاه :