جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

دولت دغدغه های اقتصادی مردم را درک می کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دولت دغدغه های اقتصادی مردم را درک می کند


استاندار قم گفت: دولت دغدغه های اقتصادی مردم را درک می کند.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش، در جمع نمازگزاران مسجد نبی اکرم (ص) خیابان آیت الله طالقانی، با بیان اینکه مشکلات و سختی های معیشتی مردم را درک می کنیم و در تلاش برای حل آنها هستیم تصریح کرد: حل بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور، مشارکت فعال و جدی بانک ها در اعطای تسهیلات به مردم را می طلبد.

وی با اشاره به اعمال تحریم های بی سابقه علیه ملت ایران توسط کشورهای غربی، مقاومت و صبر مردم را موجب عدم حصول نتیجه مورد دلخواه غرب دانست و تصریح کرد: اینکه امروز آمریکا سر میز مذاکرات می نشیند نتیجه همین استقامت مردم است.

وی به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با اعتماد و رای حداکثری مردم اشاره کرد و تلاش رییس جمهوری و هیات دولت برای برقراری ثبات در کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: طی دو سال اخیر کشور با اهتمام دولت و مشارکت مردم در جایگاه بهتری قرار گرفته است.

صالحی منش در بخش دیگر سخنان به بیان تاریخ انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی پرداخت و با اشاره به تبعیت همه مردم ایران از دستورات امام خمینی (ره) در همه صحنه ها تصریح کرد: دلیل این اطاعت صداقت در گفتار و عمل رهبر کبیر انقلاب بود.

وی با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، سوم خرداد 1361 را نقطه عطفی در تاریخ دوران دفاع مقدس عنوان و خاطرنشان کرد: همه اقشار مردم اعم از بزرگان دینی و علمی کشور در این فتح بزرگ شرکت فعال داشتند.

صالحی منش با بیان اینکه امروز پس از 36 سال نهال انقلاب با حمایت و پشتیبانی مردم تنومند شده است، اضافه کرد: خونهای پاک شهیدان و پایمردی، ایثار و فداکاری خانواده شهدا و ایثارگران روز به روز بر عظمت انقلاب می افزاید.

در پایان این مراسم مردم به بیان مشکلات خود در زمینه های مختلف اعم از کمبود فضای سبز، کتابخانه، فضاهای فرهنگی- ورزشی و مشکلات خیابان شهید دل آذر پرداختند.

آدرس کوتاه :