جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

دوچرخه‌سوار قمی مدال نقره لیگ بانوان کشور را کسب کرد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دوچرخه‌سوار قمی مدال نقره لیگ بانوان کشور را کسب کرد‌


رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم گفت: دوچرخه‌سوار قمی مدال نقره مسابقات لیگ دوچرخه سواری بانوان کشور را کسب کرد تا جایگاه دومی خود در مجموع مراحل لیگ کراس کانتری را تثبیت کند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم

محمدکاظم حججی  اظهار داشت: مسابقات دوچرخه‌سواری کوهستان قهرمانی کشور در ماده کراس کانتری بخش بانوان برای استان قم با یک مدال نقره ارزشمند همراه بود.

وی افزود: محبوبه اوحدی دوچرخه‌سوار ارزشمند و خوش آتیه قم که در مرحله پیشین لیگ کراس کانتری جوانان کشور نایب‌قهرمان شده بود در مرحله سوم این مسابقات نیز عنوان نایب‌قهرمانی خود را تکرار کرد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم گفت: اوحدی در این مسابقات که در گیلان برگزار شد با زمان یک ساعت و 34 دقیقه و با فاصله 30 دقیقه ای نسبت به شیوا توکلی دوچرخه‌سوار تیم فستوس کی تی ام به مقام دوم دست پیدا کند.

حججی بیان کرد: اوحدی با کسب 85 امتیاز از این مرحله جایگاه خود در رده دوم مجموع مراحل مسابقات لیگ کراس کانتری بانوان در رده سنی جوانان تثبیت کرد و بالاتر از دوچرخه‌سواران اصفهانی قرار گرفت.

وی درباره حضور تیم بانوان بزرگسال در این مسابقات عنوان کرد: در بخش بزرگسالان، تیم دوچرخه‌سواری کراس کانتری قم به مسابقات لیگ اعزام شد که در این مرحله بهترین عنوان تیم دوچرخه‌سواری قم در مجموع مراحل پیشین به دست آمد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم تصریح کرد: در شرایطی که هر 3 عنوان برتر مسابقات رده سنی بزرگسالان به تیم فستوس کی تی ام که از تیم‌های قدرتمند و پرهزینه دوچرخه سواری کشور است اختصاص یافت و نماینده قم پنجم شد.

حججی خاطرنشان کرد: بهاره اسداللهی از تیم دوچرخه‌سواری قم با زمان یک ساعت و 55 دقیقه به خط پایان رسید و با کسب عنوان پنجم، 61 امتیاز به خود و تیمش در جدول امتیازات اضافه کرد.

آدرس کوتاه :