جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

دو انتصاب جدید در استانداری قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دو انتصاب جدید در استانداری قم


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری قم منصوب شدند.

با پیشنهاد استاندار قم؛

بنا به پیشنهاد استاندار قم و و تایید وزارت کشور، اسماعیل رستمی به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم منصوب شد.

در بخشی از حکم اسماعیل رستمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم که به امضاء عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسیده است، آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

در ادامه این حکم اضافه شده است: توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

همچنین استاندار قم در حکمی، مرتضی بابایی را به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری قم منصوب کرد.

در حکم حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش به بابایی آمده است: با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم بعنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری منصوب می گردید.

در ادامه این حکم تصریح شده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجه عنایات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرامین دولت تدبیر و امید با بهره گیری از فرصت ها و توانمندیها در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم متدین و شریف قم موفق و موید باشید.

آدرس کوتاه :