جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دو و میدانی کار قمی مدیر فنی تیم‌ ملی شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دو و میدانی کار قمی مدیر فنی تیم‌ ملی شد


قم - رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: محسن ربانی دو و میدانی کار با سابقه قمی و قهرمان آسیا، مدیر فنی ماده‌های پرش تیم‌های ملی دو و میدانی شد.

رضایی رئیس هیئت دو و میدانی استان قم :

قم - رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: محسن ربانی دو و میدانی کار با سابقه قمی و قهرمان آسیا، مدیر فنی ماده‌های پرش تیم‌های ملی دو و میدانی شد.

علی رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: محسن ربانی که تاکنون در ماده پرش با نیزه، مدال‌های رنگارنگی را برای دو و میدانی کشورمان به ارمغان آورده است از این پس به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرش تیم‌های ملی دو و میدانی فعالیت می‌کند.

وی افزود: ربانی در مسابقات آغاز فصل لیگ دو و میدانی کشور که چندی پیش در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد شرکت کرد و با اقتدار با ۴ متر و ۸۰ سانتی متر به مقام قهرمانی رسید اما وی برنامه‌ای برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ندارد.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: وی پس از اینکه به دلیل برخی اشتباهات در فدراسیون دو و میدانی، فرصت حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون را از دست داد کمی دلسرد شد اما پس از مدتی استراحت به تمرینات بازگشت و در مسابقات آغاز فصل هم درخشید و هنوز هم در رشته پرش با نیزه بی‌رقیب است.

رضایی بیان داشت: ربانی از این پس به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرش تیم‌های ملی دو و میدانی فعالیت می‌کند البته وی در این پست چند ماهی است که فعالیت دارد اما این فعالیت اخیرا حالت رسمی پیدا کرده است و این ورزشکار افتخار آفرین قصد دارد در این جایگاه در مسابقات قهرمانی آسیا به کشورش خدمت کند.

وی عنوان کرد: محسن ربانی در سال ۲۰۰۷ در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن صاحب مدال طلای آسیا شد و در مسابقات داخل سالن آسیا در سال ۲۰۱۰ به میزبانی کشورمان نیز مدال طلای آسیا را کسب کرد.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم افزود: کسب مدال برنز بازی‌های داخل سالن آسیا در سال ۲۰۰۵ در بانکوک، نقره مسابقات داخل سالن آسیا در سال ۲۰۰۴ در تهران و برنز بازی‌های غرب آسیا در دوحه قطر در سال ۲۰۰۵ بخشی از موفقیت‌های ربانی در میادین بین المللی است.

آدرس کوتاه :