جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

دیدار رفت صبای قم و گهر لرستان در قم برگزار می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دیدار رفت صبای قم و گهر لرستان در قم برگزار می‌شود


سرپرست تیم فوتبال امید صبای قم گفت: با اعلام فدراسیون فوتبال دیدار رفت صبای قم و گهر لرستان در مرحله پلی آف لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور در قم برگزار می‌شود.

وحید نائینی؛

وحید نائینی اظهار داشت: کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال کشورمان در حالی جدول رده بندی مسابقات لیگ‌های پایه را اعلام کرده است که تیم فوتبال صبای قم با وجود ناکامی در آخرین مسابقه خود صدر جدول این مسابقات را تصاحب کرده است.

وی افزود: شاگردان حسین گنجیان در هفته پایانی مسابقات لیگ دسته اول امید کشور در مرحله گروهی دو بر یک برابر برق شیراز بازی را واگذار کردند اما با توجه به شکست تیم فولاد یزد برابر پتوی لاله و با وجود برتری پرگل گیتی پسند اصفهان برابر آلپ گستر قشقایی شیراز، صدرنشین باقی ماندند.

سرپرست تیم فوتبال امید صبای قم گفت: صبا در ۱۰ مسابقه خود در این مسابقات پنج پیروزی، سه تساوی و دو شکست به دست آورد در حالی که دو شکست این تیم برابر تیم‌های گیتی پسند در اصفهان و برق در شیراز رقم خورد و تساوی‌های این تیم نیز برابر برق در قم فولاد در یزد و پتوی لاله در اصفهان رخ داد.

نائینی بیان داشت: بدین ترتیب صبا بار دیگر به مرحله دوم صعود کرد و در این مرحله باید در دو بازی رفت و برگشت به مصاف تیم گهر زاگرس دورود برود و در صورت پیروزی در این دو مسابقه می‌تواند راهی مرحله پایانی شود.

وی عنوان کرد: دیدار رفت صبای قم و گهر دورود یکشنبه ۵ بهمن‌ماه از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید حیدریان قم لرستان و بازی برگشت روز شنبه یازدهم بهمن از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی دورود برگزار می‌شود و تیم پیروز، اسفند ماه در مرحله نهایی که با حضور چهار تیم به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود شرکت می‌کند.

سرپرست تیم فوتبال امید صبای قم تصریح کرد: دو تیم بر‌تر این مسابقات به لیگ بر‌تر فوتبال امیدهای کشور صعود می‌کنند در حالی که صبا دو فصل پیش به لیگ دسته اول سقوط کرد و امیدوار است امسال به لیگ بر‌تر بازگردد.

نائینی افزود: صبا سال گذشته نیز می‌توانست لیگ برتری شود و حتی به جمع چهار تیم پایانی نیز صعود کرد اما با کسب عنوان سوم در مرحله نهایی نتوانست جواز حضور در لیگ بر‌تر را به دست آورد.

آدرس کوتاه :