جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

دیدار صمیمی شهردار قم با اصحاب رسانه استان قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

دیدار صمیمی شهردار قم با اصحاب رسانه استان قم


سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم طی دیداری صمیمی، با اصحاب رسانه استان قم گفت‌وگو و از خبرنگاران قمی تقدیر کرد.

به منظور تقدیر از خبرنگاران انجام شد

دیدار صمیمی سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم با اصحاب رسانه استان قم یکشنبه شب در سالن همایش شهرداری مرکز برگزار و از جمعی از خبرنگاران در این همایش تقدیر شد.

 

در ابتدای این مراسم، سرپرست اداره‌ کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم از آغاز به کار واحد امور بین‌الملل شهرداری قم یاد کرد و گفت: تاکنون از شهرداری قم یک هزار و 820 خبر در رسانه‌ها انتشار یافته که هزار و 345 خبر از این آمار توسط پایگاه خبری شهر نیوز، همکاران روابط عمومی شهرداری مرکز و سازمان‌های تابعه تهیه شده است.

ابوالفضل سبزعلیان ادامه داد: در میان روزنامه‌ها ‌ایمان، شاخه سبز، 19 دی، همشهری و گویه رتبه‌های اول تا پنجم و همچنین در میان رسانه‌های فضای مجازی، فارس،‌ قم نیوز و قم‌نا رتبه‌های اول تا سوم را در انتشار اخبار فعالیت‌های شهرداری قم به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین شهردار قم نیز در این جلسه با اشاره به اینکه اصحاب قلم با حرکت به سمت نیازهای حرفه‌ای خود می‌تواند جایگاهش را در جامعه ارتقا بخشد عنوان کرد: قطره خون شهدا، مرکب اصحاب قلم و جایگاه خبرنگاری در طول تاریخ اسلام به خوبی قابل مشاهده است، همانطور که اگر حضرت زینب (س) نبودند پیام کربلا در همان سرزمین دفن می‌شد.

وی از رسانه‌ها به عنوان آینه‌های جامعه اسلامی یاد کرد و ادامه داد: بنده از نقد نگران نبوده اما انتظار دارم نقد اصحاب رسانه برای تعالی و پویایی شهر باشد؛ شهرداری‌ها دارای بودجه، نیرو و وظایف بسیاری در عرصه‌های مختلف هستند به همین علت اصحاب رسانه باید روزانه نسبت به این مجموعه نقد و تمجید داشته باشد.

همچنین در پایان این دیدار، خبرنگاران نظرات و پیشنهادات خود را برای گسترش همکاری رسانه‌ها با شهرداری قم در راستای برطرف‌سازی مشکلات شهروندان قمی مطرح کردند.

در بخش پایانی این مراسم، خبرنگارانی که در طول یک سال اخیر با شهرداری قم همکاری و تعامل داشتند با حضور شهردار قم مورد تجلیل قرار گرفتند. / فارس


آدرس کوتاه :