حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷

رادیو قم در سوگ ولی نعمت قم - روابط عمومی

 

 همزمان با ایام رحلت جانسوز حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها رادیو قم همگام با مخاطبانش با ویژه برنامه هایی به سوگ می‌نشیند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، سهراب یاری معاون صدای مرکز قم با اشاره به نزدیکی به ایام رحلت جانسوز حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها گفت: رادیو قم نیز همراه با همه عزاداران و عشاق اهل بیت علیها السلام اقدام به پخش ویژه برنامه های رحلت  کریمه اهل بیت سلام الله علیها  می کند.

وی گفت: اجرای مشترک با رادیو جوان در ویژه برنامه «جوان گشت»، و با رادیو فرهنگ و رادیو سلامت در روزهای پنج شنبه و جمعه، ویژه برنامه «کریمه» در روز وفات آن حضرت از ساعت 9 صبح و برنامه «شبهای ایران» در شب وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها از30 دقیقه بامداد تا 2 بامداد از دیگر برنامه های رادیو قم برای پخش سراسری می باشد.

یاری با اشاره به دیگر برنامه های رادیو قم گفت: برنامه «کریمه» نیز به تهیه کنندگی حمید باقریان ، گویندگی محبوبه فرهادی ، نویسندگی زهرا خان احمدی و گزارشگری حامد خانی  با پخش زنده از مراکز استان‌ها به برقراری ارتباط مستقیم با حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و بیت النور  با حضور کارشناس برنامه خانم دکتر عباسی می پردازد. این برنامه از ساعت 9 تا 11 صبح روز جمعه 8 دی 96 پخش خواهد شد.

وی در ادامه افزود: برنامه «شفیعه» نیز به تهیه کنندگی سید محسن کاظمی و گویندگی شاهین احمدیان با گزارش شهاب الدین اشرفی و با حضور کارشناس برنامه حجت الاسلام و المسلمین معصومی به بررسی سیره حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها می پردازد. در این برنامه نیز  که  از ساعت 18:30 تا 20:30 پنجشنبه شب از رادیو قم پخش خواهد شد ارتباط زنده با حرم مطهر برقرار خواهد شد. 

آدرس کوتاه :