جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

راهپیمایی حماسی روز قدس پشتوانه خوبی برای مذاکره کنندگان است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

راهپیمایی حماسی روز قدس پشتوانه خوبی برای مذاکره کنندگان است


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی حضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را پشتوانه خوبی برای تیم مذاکره کننده هسته‌ای دانست.

امیرآبادی عنوان کرد؛

احمد امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه راهپیمایی امسال حساسیت خاصی دارد، اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در طول چند سال اخیر دشمنان اسلام شروع کردند ایجاد تفرقه بین امت واحده اسلامی است و روز قدس می‌تواند نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کند.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام با ایجاد گروه‌های تکفیری در کشورهای اسلامی همچون سوریه، یمن، عراق و... کودکان و زنان و مردان را قتل عام می‌کنند تا بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.

به گفته نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، روز جهانی قدس می‌تواند رود خروشان امت اسلامی را در مقابل تکفیری‌ها و رژیم صهیونیستی ایجاد کند.

وی یکی دیگر از زوایای حساس راهپیمایی روز جهانی قدس را همزمانی آن با مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد و گفت: تیم مذاکره کننده پشت میز مذاکرات با قدرت‌ها و مستکبران دنیا در حال مذاکره است و ما باید برای موفقیت این تیم دعا کنیم.

امیرآبادی ادامه داد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس می‌تواند پشتیبانی خوبی برای تیم مذاکره کننده باشد که از اقتدار و عزت ملت ایران دفاع کنند.

وی با اشاره به حضور فعال مردم قم در مناسبت‌های انقلابی اظهار کرد: مردم قم در همه برنامه‌ها حضور فعالی دارند و در طول بعد از پیروزی انقلاب اسلامی الگو و سرمشق ملت ایران بودند.

آدرس کوتاه :