جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

راهیابی عکس خبرنگار فارس به بخش مسابقه جشنواره ملی جلوه‌های آب - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

راهیابی عکس خبرنگار فارس به بخش مسابقه جشنواره ملی جلوه‌های آب


عکس خبرنگار فارس در استان قم پس از ارزیابی 2 هزار اثر ارسالی به نمایشگاه و بخش مسابقه جشنواره ملی عکس و فیلم جلوه‌های آب اصفهان راه یافت.

در اصفهان؛

عکس ارسالی خبرنگار فارس قم به دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب اصفهان به نمایشگاه و بخش مسابقه این جشنواره راه یافت.

مهدی جعفری که پیش از این توانسته بود در بخش خبر در جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور و همچنین جشنواره‌های استانی حائز رتبه‌های برتر شود این بار در بخش عکس نیز به موفقیت دست پیدا کرد.

از دو هزار قطعه عکس رسیده به دبیرخانه جشنواره، 124 قطعه عکس به بخش نهایی این جشنواره راه پیدا کرده که این آثار از امروز در سه نمایشگاه نقش خانه حوزه هنری، نگارستان امام خمینی و خانه فرهنگ اصفهان برای بازدید عموم به نمایش درآمده است.

همچنین محمدعلی مریزاد و محبوبه افشاری نیز دیگر عکاسان قمی بودند که عکس‌های آنان به نمایشگاه و بخش مسابقه این جشنواره راه یافته است.

دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی مصرف در میان اقشار جامعه در بخش‌های فیلم مستند، داستانی، پویانمایی و بخش عکس در اصفهان از هفتم اردیبشهت‌ماه آغاز شده و تا دهم همین ماه ادامه دارد.

مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره نیز 10 اردیبهشت‌ماه در مجتمع فرهنگی کوثر اصفهان برگزار می شود.

آدرس کوتاه :