جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

راهیابی پینگ‌پنگ‌باز قم به جمع نفرات برتر کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

راهیابی پینگ‌پنگ‌باز قم به جمع نفرات برتر کشور


رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم از قرار گرفتن ورزشکار مستعد تنیس روی‌میز قم در بین برترین‌های مسابقات قهرمانی رده سنی نونهالان کشور خبر داد.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم خبر داد

 

محمد عموئیان امروز در قم، اظهار کرد: تیم پسران هیئت پینگ‌پنگ استان قم با چهار بازیکن راهی رقابت‌های تنیس روی‌میز قهرمانی کشور شد و در تلاش برای کسب عناوین برتر این دوره از رقابت‌ها با حریفان خود به میدان رفت.

وی ادامه داد: محمدمعین منتظری موفق‌ترین چهره تیم اعزامی هیئت پینگ‌پنگ قم در این دوره از رقابت‌ها بود که خوشبختانه با نشان دادن توانایی و استعداد بالای خود در بین برترین‌ها قرار گرفت و در پایان رقابت‌های آزاد و رده‌بندی نونهالان کشور شاهد حضور وی در بین نفرات شاخص بودیم.

رئیس هیئت تنیس روی‌میز استان قم اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس روی‌میز کشورمان، مسابقات رده‌بندی قهرمانی رده سنی نونهالان کشور به میزبانی هیئت پینگ‌پنگ استان آذربایجان غربی و در مجموعه ورزشی ولایت شهر بناب برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات با حضور 14 بازیکن در یک جدول دوره‌ای آغاز شد اضافه کرد: در پایان این مرحله از رقابت‌ها و بعد از انجام 13 دور مسابقه، رادین خیام با قبول تنها یک شکست و کسب 25 امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرد.

عموئیان خاطرنشان کرد: در این مسابقات مبین علیپور از آذربایجان غربی تنها شکست خیام را رقم زد، ضمن اینکه علیرضا بابادی‌وند، مبین علی‌پور و محمدحسین پورموسوی بازیکنان 23 امتیازی‌ جدول مسابقات بودند که در نهایت علیرضا بابادی‌وند از خوزستان به مقام نایب قهرمانی رسید و مبین علی‌پور از تیم هیئت پینگ‌پنگ آذربایجان غربی در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی یادآور شد: در این دوره از رقابت‌ها محمدامین صمدی بازیکن خردسال تهرانی که در یک رده سنی بالاتر به میدان رفته بود توانست با کسب 21 امتیاز رده پنجم این مسابقات رده بندی را به خود اختصاص دهد، ضمن اینکه امیرحسین شریفی از مرکزی، ایلیا جهان‌فر از کرمانشاه و کیارش زین‌العابدین از قزوین دیگر بازیکنانی بودند که توانستند با قرار گرفتن در رده‌های ششم تا هشتم در این دسته جایگاه خود را حفظ کنند.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم بیان کرد: در بخش آزاد این دوره از رقابت‌ها که در سطحی بالا از نظر کمی و کیفی برگزار شد، 141 بازیکن از 25 استان حضور داشتند و در نهایت 11 بازیکن از این مسابقات به جدول رده بندی اصلی بازی‌ها راه پیدا کردند.

وی با بیان اینکه رادین خیام، علیرضا بابادی‌وند و محمدحسین پورموسوی بازیکنان دسته برتر دوره قبل بودند که در این مسابقات حضور داشتند، اضافه کرد: محمدمعین منتظری نماینده شایسته هیئت تنیس روی‌میز استان قم با قرار گرفتن در جایگاه یازدهم به جدول اصلی راه یافت، در حالی که این مسابقات با سرداوری کاظم ریوندی و یحیی لطف‌الله‌نسبی به مدت سه روز به میزبانی هیئت تنیس روی‌میز آذربایجان شرقی و در شهر بناب برگزار شد. / فارس

آدرس کوتاه :