جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی همزمان با نیمه شعبان در جمکران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی همزمان با نیمه شعبان در جمکران


رئیس اداره مراقبت مرکز بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت به حضور جمعیت کثیری از زائران و مجاوران در ایام رحلت و نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و شهر قم اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در این ایام ضروری است.

رئیس اداره مراقبت مرکز بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت خواستار شد

محمود سروش ظهر امروز در جلسه هماهنگی ایام نیمه شعبان و ارتحال امام خمینی (ره) که در دانشگاه علوم پزشکی استان قم برگزار شد، با اشاره به تقارن ایام نیمه شعبان و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) افزود: این استثنا شاید تا مدت‌ها تجربه نشود و تلاش برای برگزاری مطلوب آن بسیار با ارزش و قابل تقدیر است.

وی بر برگزاری هرچه با شکوه‌تر ایام نیمه شعبان و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) تاکید کرد و ادامه داد: این موضوع همکاری و همدلی همه‌جانبه مسئولان امر را می‌طلبد.

رئیس اداره مراقبت مرکز بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حضور جمعیت کثیری از زائران و مجاوران در ایام رحلت و نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و شهر قم اضافه کرد: این حضور در شهر مقدس قم بسیار ارزش است و باید برای رفاه هرچه بیشتر زائران اقدام شود.

سروش عملکرد مطلوب در زمینه بهداشت را از دغدغه‌های اصلی این وزارتخانه دانست و بیان کرد: باید بیمارستان صحرایی را با تجهیزات کافی برپا کرده و حوادث جاده‌ای، رخدادهای بهداشتی تهدیدکننده و اجتناب‌ناپذیر را به صورت صحیح مدیریت کنیم.

وی حوادث جاده‌ای را اجتناب ناپذیر دانست و تاکید کرد: موفقیت بیشتر در کارها نیازمند همکاری و همدلی همه مسئولان مربوطه است.

// فارس

آدرس کوتاه :