جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

راه‌اندازی نخستین درمانگاه تخصصی دیابت در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

راه‌اندازی نخستین درمانگاه تخصصی دیابت در قم


مسئول درمانگاه سیدا لشهداء شهرداری قم از راه‌اندازی نخستین مرکز تخصصی دیابت در استان قم خبر داد.

مسئول درمانگاه سید‌الشهدا خبر داد

امیرحسین منتظر امروز در حاشیه آغاز به کار بخش تخصصی دیابت در قم با اشاره به فعالیت‌های مرکز درمانی سید الشهدا ء وابسته به شهرداری قم اظهار کرد: در این مرکز که برای نخستین بار در سطح استان قم دایر شده درمان زخم‌های بستر و واستومی برای بیماران دیابتی صورت می‌پذیرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های دیگر این مرکز درمانی وابسته به شهرداری قم گفت: در این مرکز درمانی خدمات اورژانس و برخی خدمات  پاراکلینیکی ارائه می‌شود.

مسئول درمانگاه سید‌الشهدا قم با اشاره به حضور فعال متخصصین در این مرکز درمانی بیان کرد: متخصصین ارتوپد، جراح مغز و اعصاب، داخلی، اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی و جراح عمومی طی زمان بندی مشخص در این مرکز درمانی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می‌دهند.

وی دندانپزشکی، تغذیه، مشاوره و روانشناسی را از دیگر خدمات ارائه شده در درمانگاه سید الشهداء شهرداری قم برشمرد.

منتظر با بیان اینکه شهرداری قم می‌توانند به صورت رایگان از خدمات یاد شده بهره‌مند شوند، اظهار کرد: در درمانگاه سید الشهداء شهرداری قم به صورت شبانه روزی به مراجعین خدمات ارائه می‌شود.

مسئول درمانگاه سید الشهداء شهرداری قم در بخش دیگری از سخنان خود به خدمات بیمه طلایی کارکنان شهرداری قم اشاره و تصریح کرد: تاکنون بیش از 9 هزار نفر از کارکنان شهرداری و خانواده آنان زیرپوشش بیمه تکمیلی (صندوق رفاهی) قرار گرفته‌اند.

وی در ادامه به بررسی بیش از 15 هزار پرونده افراد زیرپوشش بیمه طلایی شهرداری قم در سال 93 اشاره و افزود: در سال گذشته بالغ بر 15 میلیارد ریال هزینه درمانی به افراد زیرپوشش این بیمه پرداخت شده است.

شایان ذکر است درمانگاه سید الشهداء واقع در خیابان شهدای هفت تیر بین کوچه 12 و 14 همه روزه آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان است.

// فارس

آدرس کوتاه :