سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رخ پنهان - صفحه اصلی

 

 

رخ پنهان

رخ پنهان


تهیه کننده: امیر حسین یاوری

نویسنده:سمیه اوسطی

سردبیر:شهاب الدین اشرفی

صدا بردار:الهه حیدری

بازیگران:علی فرحناک، علیرضا نائینی، مریم السادات صدرپور،  سمیه اوسطی، لیلا سادات موسوی، سید میثم عابدینی، سید محسن ساجدی و امیر حسین هنرمند و تعدادی دیگر از هنرمندان نمایش قم 

 

سریال رادیویی «رخ پنهان» تولید گروه نمایش رادیو قم روی آنتن صدای مرکز قم می‌رود.

رخ پنهان به تهیه کنندگی امیر حسین یاوری در 10 قسمت از سوم تا دوازدهم اسفندماه هر شب ساعت 20:30 پخش می‌شود و روایت هایی را از گذشته و حال بیان می‌کند.

این سریال رادیویی نگاهی گذرا به زندگی سراسر نور و معنوی  امام زاده موسی مبرقع علیه السلام فرزند بلافصل امام جواد علیه السلام در زمان متوکل عباسی دارد و همزمان داستان پسری از خانواده شیعه پاکستانی را بیان می‌کند که در به دنبال پدرش که از مدافعان حرم لشکر زینبیون است؛ می‌گردد . در مسیر این جستجو به امامزاده موسی مبرقع علیه السلام در شهر قم می‌رسد و درآنجا نشانه‌هایی از پدرش می‌گیرد.

این نمایش رادیویی بر اساس نوشته‌ای از سمیه اوسطی ساخته شده و شهاب الدین اشرفی به عنوان سردبیر و الهه حیدری به عنوان صدابردار و افکتور در تولید آن نقش داشته‌اند. علی فرحناک، علیرضا نائینی، مریم السادات صدرپور،  سمیه اوسطی، لیلا سادات موسوی، سید میثم عابدینی، سید محسن ساجدی و امیر حسین هنرمند و تعدادی دیگر از هنرمندان نمایش قم در این نمایش به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

سال تولید: 1398
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.