جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

رخ پنهان، روایتی از گذشته و حال - روابط عمومی

 

 


رخ پنهان، روایتی از گذشته و حال


سریال رادیویی «رخ پنهان» تولید گروه نمایش رادیو قم روی آنتن سیمای مرکز قم می‌رود

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، سریال رادیویی «رخ پنهان» تولید گروه نمایش رادیو قم روی آنتن صدای مرکز قم می‌رود.

رخ پنهان به تهیه کنندگی امیر حسین یاوری در 10 قسمت از سوم تا دوازدهم اسفندماه هر شب ساعت 20:30 پخش می‌شود و روایت هایی را از گذشته و حال بیان می‌کند.

این سریال رادیویی نگاهی گذرا به زندگی سراسر نور و معنوی  امام زاده موسی مبرقع علیه السلام فرزند بلافصل امام جواد علیه السلام در زمان متوکل عباسی دارد و همزمان داستان پسری از خانواده شیعه پاکستانی را بیان می‌کند که در به دنبال پدرش که از مدافعان حرم لشکر زینبیون است؛ می‌گردد . در مسیر این جستجو به امامزاده موسی مبرقع علیه السلام در شهر قم می‌رسد و درآنجا نشانه‌هایی از پدرش می‌گیرد.

این نمایش رادیویی بر اساس نوشته‌ای از سمیه اوسطی ساخته شده و شهاب الدین اشرفی به عنوان سردبیر و الهه حیدری به عنوان صدابردار و افکتور در تولید آن نقش داشته‌اند. علی فرحناک، علیرضا نائینی، مریم السادات صدرپور،  سمیه اوسطی، لیلا سادات موسوی، سید میثم عابدینی، سید محسن ساجدی و امیر حسین هنرمند و تعدادی دیگر از هنرمندان نمایش قم در این نمایش به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

آدرس کوتاه :