جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

رزمی‌کار قمی کسب مدال طلای جهان را در الجزایر تکرار می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رزمی‌کار قمی کسب مدال طلای جهان را در الجزایر تکرار می‌کند


رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قم از برگزاری چهارجانبه سبک اسپرت مدرن کیک بوکسینگ در قم خبر داد و گفت: رزمی کار قمی کسب مدال طلای جهان را در الجزایر تکرار می‌کند.

علی کریمی نماینده قم؛

جواد محمدزاده اظهار داشت: علی کریمی دارنده 2 مدال طلا و برنز مسابقات سبک‌های رزمی جهان در سال 93 در جمهوری چک بار دیگر در فهرست نهایی تیم ملی کشورمان به مسابقات جهانی قرار گرفته است.

وی افزود: کریمی در سبک ووینام در مسابقات قهرمانی جهان در الجزایر مدال طلای خود را تکرار می‌کند و با توجه به میزان آمادگی این ورزشکار جوان، کسب مدال طلا از سوی وی دور از دسترس نیست.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قم گفت: علی کریمی در وزن منهای 57 کیلو، علی محمدی در وزن منهای 64 کیلوگرم، محمد محمدی در وزن منهای 72 کیلوگرم و هادی قره ولی در وزن منهای 90 کیلوگرم نمایندگان قم در دور انتخابی بودند که تنها علی کریمی توانست خود را به جمع ملی پوشان اعزامی به الجزایر برساند.

محمد‌زاده بیان کرد: کریمی سال گذشته در مسابقات جمهوری چک در مسابقات کیک بوکسینگ جوانان جهان به مقام قهرمانی رسید و پیش از آن نیز در مسابقات قهرمانی کشور صاحب عنوان نخست شده بود.

وی با اشاره به برگزاری چهارجانبه سبک اسپرت مدرن کیک بوکسینگ در قم عنوان کرد: این مسابقات در حالی برگزار شد که شرکت کنندگانی در رده‌های سنی مختلف در آن حاضر بودند و در اوزان مختلف در سالن نارنج قم با هم به رقابت پرداختند.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قم تصریح کرد: رشته‌های ورزشی رزمی در سبک‌های مختلف زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی فعالیت می‌کنند و استان قم با حدود 4 هزار رزمی کار یکی از استان‌های فعال کشور است.

آدرس کوتاه :