جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

رسانه‌های قم همدل و همزمان با حوزه بهداشت و درمان هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رسانه‌های قم همدل و همزمان با حوزه بهداشت و درمان هستند


مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: رسانه‌ها و خبرنگاران قم، همدل و همزبان با حوزه بهداشت و درمان، در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت فعالیت می‌کنند.

نامداری عنوان کرد؛

احمد نامداری در مراسم تقدیر از فعالان رسانه‌ای حوزه بهداشت و درمان که در دانشگاه علوم پزشکی استان قم برگزار شد، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت، نیازمند همکاری و هم‌افزایی همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول هستیم و در این بین، خبرنگاران و رسانه‌های جمعی در قم نهایت همکاری را داشته‌اند.

وی افزود: خبرنگاران واسطه میان مردم و مسئولان به شمار می‌روند و طی این مدت، توانستند با انتقال صحیح مشکلات و کمبودها، مدیران بهداشتی و درمانی قم را در آسیب‌شناسی و حل مشکلات زیرساختی و عمومی در حوزه درمان یاری دهند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان قم با بیان اینکه گزارشات و خبرهای منتشر شده در مطبوعات و خبرگزاری‌های قم با نیت خیرخواهانه و حل مشکلات تهیه شده‌اند، گفت: در حقیقت اهالی رسانه توانستند نقش خود را در اجرای این طرح به خوبی ایفا کنند و زبان گویای مردم و گوش شنوای مسئولان باشند.

وی ادامه داد: مدیران دانشگاه علوم پزشکی و دیگر بخش‌های بهداشتی و درمانی قم هم نهایت تلاش خود را به کار بسته‌اند، تا در اسرع وقت، پاسخگوی سئوالات خبرنگاران که به یقین از دل هزاران پرسش مردمی بیرون آمده‌ باشند.

نامداری ضمن تشکر از حضور اهالی رسانه در این نشست خاطرنشان کرد: امیدواریم در ادامه مسیر و با اجرای طرح‌های گسترده‌تر در حوزه بهداشت و درمان، شاهد همراهی بیش از گذشته خبرنگاران با دانشگاه علوم پزشکی باشیم.

آدرس کوتاه :