جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

رسانه‌ها از تریبون‌های خود به ترویج امر به معروف بپردازند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رسانه‌ها از تریبون‌های خود به ترویج امر به معروف بپردازند


معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع) گفت: رسانه‌ها تریبون امر به معروف و نهی از منکر را در اختیار دارند و امیدواریم که در این مسیر بتوانند به وظیفه‌ای که بر دوش دارند جامه عمل بپوشانند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع):

رضا فقیهی شنبه شب در هم‌اندیشی فرمانده سپاه استان قم با اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران برای احقاق حقوق و منافع مردم تلاشی شبانه‌روزی دارند و در این مسیر تلاش‌های بسیاری را متحمل می‌شوند.

 

وی ادامه داد: خبرنگاران در عرصه‌ای سخت و پرخطر را برای خود انتخاب کردند و در این مسیر و برای انجام وظیفه ممکن است که با مشکلات اقتصادی و در برهه‌ای از زمان با توجه به شرایط خاصی که پیش می‌آید با تهدیدات مالی و جانی روبه‌رو شوند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع) با اشاره به نقش رسانه‌ها در تحقق امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: رسانه‌ها تریبون امر به معروف و نهی از منکر را در اختیار دارند و امیدواریم که در این مسیر بتوانند به وظیفه‌ای که بر دوش دارند جامه عمل بپوشانند.

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت روابط عمومی سپاه استان قم نیز در این جلسه با اشاره به اینکه فرمانده سپاه این استان نسبت به مسئله رسانه‌ها اهتمام لازم را دارند، گفت: برگزاری این محفل نشان‌دهنده این توجه است.

سید محمدحسن یزدی‌نژاد از ارتباط خوب مجموعه سپاه استان قم با عکاسان و خبرنگاران سخن گفت و ادامه داد: از زحمات همکاران ارجمند در رسانه‌های استان در انعکاس اخبار و رویدادهای سپاه و بسیج تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی به فعالیت خبرگزاری بسیج اشاره کرد و افزود: مدت زیادی نیست که این خبرگزاری فعالیت خود را آغاز کرده است اما این خبرگزاری کارنامه درخشانی داشته و منبع رسمی اخبار استان خبرگزاری بسیج است./ فارس

 

آدرس کوتاه :