جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

رسانه استانی یاری گر شورای اسلامی استان - روابط عمومی

 

 


رسانه استانی یاری گر شورای اسلامی استان


مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم در دیدار با اعضای شورای اسلامی استان قم رسانه استانی را مکمل شورای اسلامی استان و یاری دهنده این شورا برای خدمت به مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، رئیس و اعضای شورای اسلامی استان قم با مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام آتش زر رئیس شورای اسلامی استان با اشاره به ضریب نفوذ صدا و سیما در استان خواستار همکاری بیشتر این رسانه استانی برای معرفی بیشتر شورای اسلامی استان و وظایف آن و بالابردن سطح آگاهی و شناخت مردم از این وظایف شد.

حجت الاسلام سید محمد آتش زر با تاکید بر نقش صدا و سیما در فرهنگ سازی جامعه گفت: یکی از نیازهای استان معرفی مراکز گردشگری موجود در بخش ها و بالابردن سطح فرهنگ گردشگری برای حفاظت از محیط زیست است. گاهی عدم رعایت فرهنگ گردشگری متاسفانه همچون سال گذشته باعث تخریب محیط زیست و آتش سوزی در مراتع استان شده است که می طلبد صدا و سیما و شورای اسلامی استان قم برای بالابردن آگاهی و سطح فرهنگ گردشگری مردم استان دست همکاری به هم بدهند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه والای قم در کشور و اینکه یک سر جریانات سیاسی و مذهبی قم در قم شکل می گیرد خاطر نشان کرد: صدا و سیمای مرکز قم به همین خاطر از مراکز پر کار سازمان در کشور است اما با وجود این مشغله و وظایف زیاد همواره یاری کننده نهادهای استانی بوده است.

حجت الاسلام لطفی نیاسر با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی برای توسعه گردشگری، بالابردن سطح پذیرش گردشگران در مناطق و بخش‌ها و روستاهای استان را نیز لازم دانست و افزود: در گذشته تلاش‌هایی برای معرفی بخش‌ها و جاذبه های مختلف گردشگری در شهرها و بخش‌های قم شده است ولی سعی داریم در طول ماه یکی از بخش‌های استان را در یکی از برنامه های خبری و گفتگویی پوشش دهیم. برای معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری هم برنامه‌ تلویزیونی «راه آبادی» را در گذشته تولید می کردیم که پس از یک وقفه کوتاه در تولید ، برنامه ریزی برای تولید سری جدید این برنامه پرمخاطب در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مشکلات سیگنال رسانی به روستا‌ها و بخش‌ها حل شده و معدود مشکلات در برخی مناطق هم با پیگیری در سطح استان قابل حل است؛ تصریح کرد: در مسئله سطح امنیت فرستنده‌های صدا و سیما نیاز جدی به کمک دهیاری‌ها داریم و همچنین برای پوشش اخبار مهم بخش‌ها و روستاها نیازمند انتقال اطلاعات آن به صدا و سیما هستیم تا پیگیری و انعکاس لازم صورت گیرد.

 

آدرس کوتاه :


پل های ارتباطی با صداوسیمای قم

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن:32925000
 
واحد سيما
پيامك:30000251
تلفن: 42-32939040
واحد صدا
پيامك:30000252
تلفن: -32925000
واحد خبر
تلفن:32910550
پیامک: 30000253
باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن:32941201
واحد سايت
 info[at]qom.irib.ir
تلفن مركزی (تلفنخانه)
321600
02532939040-42
 
آدرس مرکز
قم- بلوار امین - صداوسیمای مرکزقم
کدپستی: 3716646384 صندوق پستی 313 و 879