رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

رضایی هدایت تیم فوتبال نوجوانان صبای قم را در دست گرفت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رضایی هدایت تیم فوتبال نوجوانان صبای قم را در دست گرفت


مدیر تیم‌های پایه باشگاه صبای قم گفت: مهدی رضایی مربی فصل گذشته تیم بزرگسالان صبای قم هدایت تیم فوتبال نوجوانان صبا را در دست گرفت.

غلامی خبر داد؛

احمد غلامی اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن فصل برگزاری مسابقات لیگ‌های پایه فوتبال کشور، برنامه‌ریزی برای سازماندهی تیم‌های پایه باشگاه صبا در حال انجام است و تغییراتی در تیم‌های پایه صبا نسبت به فصل گذشته صورت می‌گیرد.

وی افزود: یکی از این تغییرات در تیم نوجوانان صبا صورت می‌گیرد و در شرایطی که مهدی کاکایی فصل گذشته هدایت این تیم را بر عهده داشت، صبا با کادر فنی جدیدی در این رده سنی در لیگ برتر کشور شرکت می‌کند.

مدیر تیم‌های پایه باشگاه صبای قم گفت: بر این اساس، مهدی رضایی مربی فصل گذشته تیم بزرگسالان صبای قم در فصل جدید هدایت تیم نوجوانان صبای قم را در اختیار گرفته است و با توجه به سوابق مثبت وی امیدوار به کسب نتایج خوب و بازیکن سازی در این تیم پایه هستیم.

غلامی بیان داشت: رضا کردی مدرس فدراسیون فوتبال و مربی نامدار فوتبال و فوتسال قم نیز در این تیم به رضایی کمک می‌کند ضمن این که تیم نوجوانان صبا از حضور حسین پاشایی مربی فصل گذشته تیم بزرگسالان صبا نیز بهره‌مند است.

وی عنوان کرد: مهدی علیخانی به عنوان مربی بدنساز، محسن یزدی به عنوان مربی، رضا ملکی به عنوان مربی دروازه‌بانان و فریدون قربانی به عنوان تدارکات در کادر تیم نوجوانان صبای قم حضور دارند.

مدیر تیم‌های پایه باشگاه صبای قم تصریح کرد: تیم صبای قم فصل گذشته در گروه سوم مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور با تیم‌های پور البرز کرج، شهرداری همدان، مقاومت تهران، پتوی لاله اصفهان و صنعت نفت آبادان همگروه بود.

غلامی افزود: صبا فصل گذشته عنوان سوم مرحله گروهی لیگ برتر نوجوانان کشور را کسب کرد و موفق به صعود به مرحله دوم نشد.

آدرس کوتاه :