رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

رقابت جودوکاران قم با همدان و چناران در هفته دوم لیگ برتر کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت جودوکاران قم با همدان و چناران در هفته دوم لیگ برتر کشور


رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم از رقابت جودوکاران نوجوان قم با حریفان خود در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر جودو نوجوانان باشگاه‌های کشور خبر داد.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم خبر داد

سعید علیزاده امروز در قم، اظهار کرد: دیدارهای هفته دوم از فصل جدید مسابقات لیگ برتر جودو نوجوانان باشگاه‌های کشور در حالی از امروز برگزار می‌شود که پسران جودوکار تیم شهید زین‌الدین قم در هفته نخست عملکرد بسیار خوبی برابر حریفان خود داشته‌اند.

وی با بیان اینکه این هفته رقابت‌های لیگ برتر جودو نوجوانان باشگاه‌های کشور به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران پیگیری می‌شود، اضافه کرد: تیم نوجوانان شهید زین‌الدین به نمایندگی از قم بعد از سپری کردن دیدارهای مرحله انتخابی، برای نخستین‌بار حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کنند.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم افزود: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون جودو و کوراش کشورمان، این دوره از رقابت‌ها هفته گذشته با حضور 14 تیم در دو گروه هفت تیمی آغاز شد در حالی که تیم پسران جودو باشگاه شهید زین‌الدین قم در گروه نخست مقدماتی جای گرفته است.

وی افزود: جودوکاران مستعد و آینده‌دار قم در گروه نخست باید با تیم‌های شهرداری گرم‌دره، ملوان هرمزگان، هیئت جودو چناران، هیئت جودو ایلام، هیئت جودو اصفهان و هیئت جودو همدان به رقابت بپردازند.

علیزاده بیان کرد: در گروه دوم مقدماتی نیز تیم‌های هیئت جودو چالوس، نیروی مقاومت، بسیج بازار بزرگ بین‌المللی مشهد، بسیج گیلان، شهدای داورزن، هیئت جودو خوزستان و شهید پیرآینده حضور دارند و در پایان بازی‌های این مرحله از هر گروه دو تیم به مرحله نهایی صعود می‌کنند.

این مسئول با بیان اینکه در مهم‌ترین بازی این گروه تیم‌های بازار بین‌الملل مشهد و نیروی مقاومت که مکان‌های اول و دوم جدول را در اختیار دارند برای تعیین قهرمان دور رفت به مصاف یکدیگر می‌روند، افزود: تیم‌ها در این هفته برای برگزاری دیدارهای دور پنجم تا هفتم به روی تاتامی می‌روند تا پرونده دور رفت این مسابقات بسته شود.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم همچنین با بیان اینکه این هفته دو بازی از دیدارهای هفته نخست دور برگشت نیز برگزار خواهد شد، اضافه کرد: در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور پنجم از گروه دوم مقدماتی تیم جودو نوجوانان شهید زین‌الدین قم به مصاف تیم هیئت جودو همدان خواهد رفت.

وی ابراز کرد: جودوکاران باشگاه شهید زین‌الدین قم در دومین مسابقه خود از دور ششم گروه دوم مرحله مقدماتی مسابقات این فصل لیگ برتر جودو نوجوانان باشگاه‌های کشور به مصاف تیم هیئت جودو شهرستان چناران به میدان می‌روند تا جایگاه خود را در جدول برای صعود به مرحله بعد بهتر از قبل کنند.

علیزاده در پایان اظهار کرد: در هفته پنجم هم‌گروه‌های تیم شهید زین‌الدین قم نیز به مصاف یکدیگر می‌روند در حالی که این بازی‌ها بین ملوان هرمزگان با هیئت جودو چناران و شهرداری گرم‌دره با هیئت جودو ایلام برگزار می‌شود و در دور ششم نیز شهرداری گرم‌دره با ملوان هرمزگان و هیئت جودو اصفهان با هیئت جودو ایلام به رقابت می‌پردازند./ فارس

آدرس کوتاه :