جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

رقابت دو و میدانی‌کاران قم با برترین‌های مسابقات آغاز فصل کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت دو و میدانی‌کاران قم با برترین‌های مسابقات آغاز فصل کشور


رئیس هیئت دو و میدانی استان قم از رقابت برترین و شاخص‌ترین دو و میدانی‌کاران قم با برترین‌های مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور خبر داد.

در ماه جاری؛

علی رضایی اظهار کرد: هیئت دو و میدانی استان قم در ادامه حضور خود در عرصه قهرمانی و تلاش برای کسب مدال از میادین مهم ورزش مادر یعنی دو و میدانی کشور اقدام به برنامه‌ریزی برای اعزام دو و میدانی‌کاران قمی به مسابقات آغاز فصل کشور کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری این رقابت‌ها در تهران نفرات مطرح و نام‌داری همچون محمدمحسن ربانی، میلاد دریساوی و رضا ملک‌پور که هر کدام سابقه کسب مدال‌های رنگارنگ از میادین مختلف را دارند، ورزشکارانی هستند که در ترکیب تیم هیئت دو و میدانی قم به رقابت با حریفان می‌پردازند.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم با اشاره به نظارت کادر فنی تیم ملی دو و میدانی بر نحوه عملکرد دو و میدانی‌کاران حاضر در این دوره از رقابت‌ها یادآور شد: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات قهرمانی 2015 دو و میدانی مردان و زنان آسیا، رقابت‌های آغاز فصل از حساسیت بالایی برخوردار است.

وی ابراز داشت: مردان دو و میدانی کار قم با تخصص در مواد پرتابی و پرشی این رشته در حالی با حریفان خود در تلاش برای کسب مجوز همراهی تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیایی به رقابت می‌پردازند که خوشبختانه تدارک خوبی برای آماده سازی آنها صورت گرفته است.

رضایی اضافه کرد: این در حالی است که در تلاش برای به دست آوردن حدنصاب‌های لازم به منظور عضویت در تیم ملی دو و میدانی اعزامی به بازی‌های آسیایی 2015، نمایندگان استان‌های مختلف کشور در رقابت‌های آغاز فصل دو و میدانی کشور با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی با اشاره به مکان برگزاری این رقابت‌ها یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون دو و میدانی کشورمان، تهران میزبانی این دوره از مسابقات را بر عهده دارد و با توجه به درخششی که محمدمحسن ربانی و میلاد دریساوی در رقابت‌های جام فجر سال قبل داشتند به اعزام آنها به مسابقات آسیایی و درخشش در پیکارهای آغاز فصل دو و میدانی امید زیادی داریم.

رئیس هیئت دو و میدانی استان قم با بیان اینکه رقابت شرکت‌کنندگان در این پیکارها به مدت 2 روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می‌شود، ابراز کرد: ربانی در مسابقات بین‌المللی داخل سالن جام فجر به میدان طلای پرش با نیزه دست یافت.

وی یادآور شد: همچنین میلاد دریساوی در رشته پرش‌ سه‌گام توانست رکورد ایران را جابه‌جا کند و بدین ترتیب به عنوان رکورددار پرش سه‌گام به رقابت‌های آغاز فصل دو و میدانی کشور می‌آید، ضمن اینکه رضا ملک‌پور دارنده مدال نقره جوانان آسیا است و با انگیزه بالا به این دوره از مسابقات مهم می‌رود.

آدرس کوتاه :