جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

رقابت رزمی‌کاران قم در تورنمنت بین‌المللی کیک‌بوکسینگ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت رزمی‌کاران قم در تورنمنت بین‌المللی کیک‌بوکسینگ


رزمی‌کاران قم در تلاش برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز مسابقات تورنمنت بین‌المللی کیک بوکسینگ IKN به مصاف حریفان خود می‌روند.

از نوزدهم خرداد صورت می‌گیرد

 ورزش رزمی با توجه به اینکه سبک‌های متعددی به‌عنوان زیرمجموعه خود دارد و یکی از هیئت‌های پرجمعیت از نظر ورزشکار سازمان یافته است هر ساله در میادین مختلف داخلی و برون‌مرزی رزمی شرکت کرده و افتخارات زیادی را برای استان قم کسب می‌کند.

افتخارات رزمی‌کاران قم در سال‌های اخیر موجب شده تا قم یکی از استان‌های موفق کشور از دیدگاه فدراسیون ورزش‌های رزمی ایران باشد و از نظر اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم نیز هیئت ورزش‌های رزمی قم یکی از هیئت‌های برتر و موفق سال لقب بگیرد.

سال گذشته ورزشکاران عضو هیئت ورزش‌های رزمی موفقیت‌های متعددی را با درخشش در مسابقات داخلی و برون مرزی اعم از بین‌المللی و جهانی برای ورزش قم به ارمغان آوردند و اکنون نیز خود را آماده حضور در میادین پیش روی بین المللی، آسیایی و جهانی 2015 می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین میادینی که هم‌‌اکنون پیش روی ورزشکاران رزمی استان قم قرار دارد، رقابت‌های تورنمنت بین‌المللی کیک بوکسینگ IKN است که براساس برنامه‌ریزی فدراسیون ورزش‌های رزمی ایران قرار است هفته آینده به میزبانی استان تهران برگزار ‌شود.

رقابت‌های بین‌الملی کیک بوکسینگ IKN با حضور 9 تیم خارجی و تیم منتخب کیک بوکسینگ IKN کشورمان از روز سه‌شنبه نوزدهم خرداد ماه جاری و به میزبانی تهران آغاز می‌شود و نمایندگان قم نیز برای حضور در این رقابت‌ها هم‌اکنون در اردوی آمادگی به سر می‌برند.

این در حالی است که برگزارکننده این دوره از مسابقات سبک کیک بوکسینگ IKN ایران است که با همکاری این فدراسیون ورزش‌های رزمی اقدام به برگزاری تورنمنت بین‌المللی 2015 در بخش مبارزه ONE MATCH با حضور 10 تیم داخلی و خارجی کرده است.

در این رقابت‌ها 9 تیم از کشورهای پرتغال، اسپانیا، روسیه، برزیل، افغانستان، گرجستان، ازبکستان، مجارستان، آذربایجان و تیم منتخب از ایران حضور دارند و رقابت مدعیان کسب مقام‌های اول تا سوم در 2 استایل لوکیک و K-1  رولز ویژه آقایان و لایت کنتاکت ویژه بانوان برگزار خواهد شد.

ورزشکاران رزمی کار حاضر در این مسابقات در تلاش برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز باید در اوزان منهای 60، 65، 70، 75، 80، 85 و 90 کیلوگرم بخش آقایان و همچنین در اوزان منهای 54، 57 و 60 کیلوگرم بخش بانوان با یکدیگر به رقابت بپردازند.

این در حالی است که به نفرات نخست اوزان مختلف این مسابقات کمربند قهرمانی سازمان IKN  و مبلغ 33 میلیون ریال و به نفرات دوم مبلغ 15 میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی اهدا خواهد شد، ضمن اینکه مراسم وزن کشی آقایان روز هجدهم خرداد ماه در مجموعه ورزشی تلاش و وزن‌کشی بانوان در دفتر سبک IKN  برگزار خواهد شد.

همچنین بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته قرار است مسابقات بخش آقایان به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب تهران به انجام برسد و میزبان رقابت‌های بخش بانوان نیز سالن ورزشی شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران خواهد بود.

// فارس

آدرس کوتاه :