جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

رقابت رکابزنان قم در مسابقات دوچرخه‌سواری کورسی قهرمانی کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

رقابت رکابزنان قم در مسابقات دوچرخه‌سواری کورسی قهرمانی کشور


رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان قم از رقابت رکابزنان این استان با رقبای شرکت‌کننده در مسابقات دوچرخه‌سواری کورسی جاده قهرمانی کشور خبر داد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری قم خبر داد

محمدکاظم حججی امروز در قم تصریح کرد: حضور در پیکارهای دوچرخه‌سواری قهرمانی رشته کورسی کشور یکی از آخرین رقابت‌هایی است که دوچرخه‌سواران قم پیش از ماه مبارک رمضان پیش‌رو دارند و برای کسب عناوین برتر با حریفان مسابقه می‌دهند.

وی ادامه داد: ما در رشته کورسی رکابزنان توانمند و مستعدی داریم و نفراتی که برای اعزام به این دوره از مسابقات انتخاب شده‌اند در یک ماه اخیر تمرینات خوب و منظمی برگزار کرده‌اند تا با کسب آمادگی بالا برای کسب عناوین برتر با حریفان مسابقه بدهند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان قم اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون دوچرخه‌سواری قرار است مسابقات قهرمانی کشور در رشته کورسی بخش آقایان و در رده سنی جوانان قسمت پیست از روز بیست و هشتم خرداد ماه با حضور برترین‌های کشور به انجام برسد.

وی یادآور شد: مسابقات دوچرخه‌سواری کورسی قهرمانی کشور در رده سنی جوانان همزمان با ماه مبارک رمضان در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود و سه رکاب‌زن قم در این دوره از رقابت‌ها به مصاف حریفان خواهند رفت.

حججی عنوان کرد: با توجه به اینکه فدراسیون دوچرخه‌سواری اعلام کرده بود استان‌ها برای حضور در این دوره از مسابقات باید آمادگی خود را تا بیست و پنجم خرداد ماه اعلام کنند، ما ابتدا ترکیب تیم را مشخص کرده و سپس نامه اعزام تیم هیئت قم را به فدراسیون ارسال کردیم.

وی در ادامه از اعزام تیم هیئت دوچرخه‌سواری قم به رقابت‌های بخش جاده مسابقات کورسی قهرمانی کشور خبر داد و عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون دوچرخه‌سواری مسابقات جاده دوچرخه سواری قهرمانی کشور در رشته کورسی ویژه آقایان نیز از بیست و پنجم خرداد ماه برگزار می‌شود.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان قم اضافه کرد: این مسابقات نیز در رده سنی جوانان از 25 تا 27 خرداد ماه به میزبانی هیئت دوچرخه‌سواری استان سمنان و در شهرستان گرمسار برگزار می‌شود و از هیئت قم نفراتی همچون سعید فریدنیا، مرتضی رئیس الذاکرین و علیرضا سلیمانی به میدان می‌روند.

وی یاد آور شد: رکابزنان اعزامی از هیئت دوچرخه‌سواری استان قم در دو ماده استقامت و تایم تریل برای کسب عناوین برتر با حریفان خود رقابت خواهند کرد و امیدواریم بعد از درخشش بانوان دوچرخه‌سوار قم در مسابقات رشته کوهستان، در رشته کورسی نیز نمایندگان قم در بخش پسران موفق ظاهر شوند.

حججی عنوان کرد: درب‌های هیئت دوچرخه‌سواری استان قم به روی تمام نوجوانان و جوانان علاقمند به این رشته ورزشی باز است و از تمامی این عزیزان دعوت می‌کنیم در برنامه‌های تمرینی هیئت حضور یابند زیرا این امکان وجود دارد که با شناسایی استعدادهای این رشته، خیلی زود آنها حضور در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور در هر دو رشته کورسی و کوهستان را تجربه کنند.

//فارس

آدرس کوتاه :